• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty Profi Credit i kolejna wygrana naszej Kancelarii

Nakaz zapłaty Profi Credit i kolejna wygrana naszej Kancelarii

Nakaz zapłaty Profi Credit trafił do pani Hanny. Kiedy nasza Klientka odebrała list polecony, natychmiast skontaktowała się z naszą Kancelarią. I to była słuszna decyzja! Wygraliśmy jej sprawę – powództwo zostało oddalone.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 8026,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Nie spłacaj pożyczki pożyczką! To droga do nikąd

Zanim zdecydujecie się Państwo na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania finansowego zastanówcie się, czy będziecie w stanie je spłacić. Zadajcie sobie kilka pytań:
– Czy na pewno jest to konieczne?
– Czy nie wpadniecie w jeszcze większe kłopoty?
– Czy możecie w inny sposób możecie zaradzić powstałej sytuacji?

Każda decyzja o wzięciu pożyczki powinna być bardzo dobrze przemyślana, w szczególności, gdy w grę wchodzą pożyczki z parabanków. Firmy udzielające chwilówek bardzo chętnie przyznają pożyczki osobom, które nie mogą liczyć na kredyt w banku (częstym powodem jest brak zdolności kredytowej). Koszty takich zobowiązań są bardzo wysokie, często nawet kilkakrotnie przekraczają sumę otrzymanej pożyczki.
Należy pamiętać, że pożyczkodawca będzie domagał się zwrotu całości! I kiedy zaczną się problemy ze spłatą, nie zawaha się użyć wszelkich możliwych sposobów, aby odebrać należne mu pieniądze. Bez skrupułów będzie prowadził brutalną, wyniszczającą dłużnika i jego rodzinę windykację. W ostateczności złoży do sądu pozew o wydanie nakazu zapłaty. A jeżeli pozwany nie będzie się bronił, doprowadzi do egzekucji komorniczej i nie zawaha się odebrać mu całego dorobku życia.

Nakaz zapłaty Profi Credit

Cieszymy się , że z roku na rok rośnie świadomość osób zadłużonych. Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że przed niezasadnymi roszczeniami i wyśrubowanymi kosztami pożyczek, można się bronić. Wiele osób zdaje sobie sprawę, że bez opieki prawnej nie będą w stanie sami uporać się ze swoimi problemami finansowymi. I wtedy kierują swoje kroki do naszej kancelarii, w której czeka na nich sztab specjalistów.

Pani Hanna skontaktowała się z nami kilka dni po otrzymaniu nakazu zapłaty. Przystąpiliśmy do szczegółowej analizy jej dokumentów i po zaakceptowaniu przez nią planu działania, zaczęliśmy obronę. Sprawa zakończyła się tak, jak przypuszczaliśmy – powództwo zostało oddalone!

Na długach świat się nie kończy! Pomożemy Ci z nich wyjść!

Jeśli Twoje zadłużenie spędza Ci sen z powiek, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc. Zdajemy sobie sprawę jak nachalna i wyniszczająca może być windykacja, dlatego szczerze radzimy, by nie chować głowy w piasek. Z długami można walczyć!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: