Oddalona apelacja powoda przez Sąd II instancji! Skutecznie oddłużamy!

Apelacja RRM Limited. Kolejny raz powód zaskarżył wyrok sądu I instancji. Na szczęście wyrok został podtrzymany i sąd II instancji nie widział przesłanek, aby uznać apelację zasadną. Tym samym sprawę uważamy za zamkniętą.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3500,60 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości

Chwilówka za darmo! Czy aby na pewno?

Takim sloganem bardzo często reklamują swoje produkty firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek. Statystyczny Kowalski myśli: „Biorę 800 zł i oddaję 800 zł. Super oferta! Nic dodać nic ująć!”

Nasz Klient - pan Zenon, myślał właśnie w ten sposób. Nie przewidział jednak tego, że jego pensja za miesiąc nie będzie większa o te 800 zł. I kiedy zbliżał się czas spłaty zaciągniętego zobowiązania dotarło do niego, że nie będzie mógł wszystkiego jednorazowo oddać. Wszedł na swoje konto internetowe u pożyczkodawcy i jakaż była jego radość, kiedy zobaczył ofertę przedłużenia płatności pożyczki. Długo się nie zastanawiając przelał wymaganą kwotę. Wizja spłaty została odroczona. Kiedy ponownie sprawdził swój profil zauważył, że nie ma już do spłaty 800 zł tylko prawie 1000, ponieważ stracił prawo do pożyczki za 0%.

Wielokrotne przedłużanie chwilówek

W ten sposób przez prawie rok mężczyzna dokonywał płatności za przedłużenia. W chwili kiedy stracił pracę, nie był już w stanie opłacać nawet tego. Windykacja zszarpała mu nerwy, przez co bardzo się zmienił. Do tej pory towarzyski mężczyzna, zaczął zamykać się w sobie i uciekać od znajomych. Codzienne życie stawało się coraz cięższe, pieniędzy brakowało na wszystko, a windykatorzy nie dawali mu nawet przez chwilę zapomnieć o długu.

Apelacja powoda okazała się bezskuteczna!

Pan Zenon po odebraniu nakazu zapłaty uznał, że nie ma na co czekać, tylko trzeba zwrócić się po fachową pomoc. Na naszej stronie portalu znalazł numer telefonu do kancelarii ii natychmiast do nas zadzwonił.

W trakcie rozmowy przypuszczaliśmy, ze roszczenie już dawno zostało spłacone przedłużeniami. Kiedy tylko otrzymaliśmy skany wszystkich dokumentów i podpisane pełnomocnictwo, przekazaliśmy dokumenty do działu procesowego. Nasi prawnicy natychmiast przystąpili do pracy. Musieli się spieszyć, ponieważ niebawem mijał 14 dniowy termin wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty. Ale na szczęście działali szybko i sprzeciw został wysłany na czas.

Sprzeciw okazał się skuteczny. Później sąd I instancji oddalił roszczenie w całości. Z tą decyzją powód jednak nie chciał się zgodzić i złożył apelację od tego wyroku. Walczyliśmy dalej i jak się okazało – skutecznie! Sąd II instancji oddalił apelację i sprawa została zamknięta raz na zawsze!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy