• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty z weksla i wygrana dopiero w II instancji
Alior Bank pozywa

Nakaz zapłaty z weksla i wygrana dopiero w II instancji

Nakaz zapłaty z weksla, wnosimy skuteczne zarzuty. Wykazujemy przed Sądem I instancji niezasadność roszczenia. Sąd oddala powództwo w całości. Powód nie chce pogodzić się z przegraną i składa apelację, która zostaje oddalona przez Sąd II instancji. I mamy 2:0 dla Kancelarii!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9.432,37 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalona apelacja, wygrana w I i II instancji

Nakaz zapłaty z weksla

Kiedy pan Sebastian odebrał list z wypowiedzeniem umowy pożyczkowej nie czekał – od razu zaczął szukać pomocy. Umówił się na spotkanie w kancelarii radcy prawnego w swojej miejscowości i z kompletem dokumentów udał się na rozmowę. Niestety informacje jakie uzyskał nie były dobre. Poinformowano go, że musi zapłacić wszystko zgodnie z umową, którą podpisał. Był kompletnie załamany ponieważ koszty zaciągniętego zobowiązania były niebotyczne. Przekraczały praktycznie trzykrotnie to, co otrzymał przelewem na konto! Kiedy zebrał myśli postanowił nie poddawać się i szukać dalej pomocy. I tak znalazł drogę do naszej Kancelarii. Kiedy tylko rzuciliśmy okiem na umowę pożyczki i potwierdzenia wpłat, od razu wiedzieliśmy, że pan Sebastian spłacił swoje zobowiązanie, a pozostałe roszczenie jest niezasadne.. Przedstawiliśmy nasze stanowisko, podpisaliśmy potrzebne dokumenty i zaczęliśmy działać. Finał sprawy nie mógł być inny jak wygrana! Mimo, że firma pożyczkowa nie chciała się poddać i mocno walczyła to i tak Sąd II instancji przyznał nam rację. Mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a nasz Klient nie musi się już zamartwiać.

Walczymy do końca i wygrywamy!

Nie wszystkie sprawy mogą szybko się zakończyć. Czasami zdarza się tak, że powód nie zgadza się z wyrokiem Sądu I instancji i składa apelację. Tak właśnie było w tym przypadku. Nie należymy do bojaźliwych i dla naszych Klientów walczymy do końca. Jeżeli jesteśmy pewni naszych racji to będziemy bronili do upadłego! Nie ma to znaczenia, czy sprawa toczy się o kilkaset złotych czy o kilkadziesiąt tysięcy. Do każdej podchodzimy tak samo: poważnie i profesjonalnie. Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny!

Oddłużanie to specjalność naszej Kancelarii

Jak pokazuje powyższy fakt oddłużanie jest specyficzną dziedziną i nie każdy musi się na tym znać. Dlatego szukając pomocy trzeba kierować swoje kroki do sprawdzonych kancelarii, które zajmują się pomocą w walce z firmami udzielających pożyczek. Od kilkunastu już lat specjalizujemy się w pomocy osobom zadłużonym.

Jeżeli wpadłeś w kłopoty finansowe, nie dajesz rady ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, służymy pomocą.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: