Nakaz zapłaty z powództwa Profi Credit i wygrana sprawa

Nakaz zapłaty z weksla trafił do kolejnej osoby. Przystąpiliśmy do obrony pani Anny i na całe szczęście kolejny raz wygraliśmy sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości i dzięki temu nasza Klientka nie musi obawiać się bezprawnej windykacji!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 10.910,98 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy życie rzuca Ci kłody pod nogi, my pomożemy!

„Proszę Pana, co miałam robić? Mąż zostawił mnie z trójką małych dzieci. Co z tego, że zasądzili mu alimenty, skoro on po prostu zapadł się pod ziemię! Nie widziałam innego rozwiązania, jak wzięcie pożyczki. Zaczęło mi na wszystko brakować pieniędzy. Kiedy żyła moja mama to było mi trochę łatwiej. Niestety po jej śmierci zostałam zupełnie sama. Zaczęło się piekło! Miałam do wyboru: albo zadbać o to by dzieci miały co jeść, albo zapłacić ratę pożyczki. I na pewno domyśla się Pan co wybrałam – oczywiście zapewnienie pożywienia swojej rodzinie. Każda matka by tak zrobiła!”- tak zaczęła się nasza rozmowa z panią Anną.

„Potem było coraz gorzej. Najpierw przedstawiciel z Profi Credit zaczął do mnie wydzwaniać. Opowiadałam mu o swojej fatalnej sytuacji i że jak tylko otrzymam zasiłek z MOPSu, to wszystko zacznę spłacać. Niestety to nic nie dało. Następnie zaczął przychodzić do mnie do domu. Podczas tych wizyt wrzeszczał na mnie i kazał mi sprzedawać rzeczy z mieszkania, np. lodówkę. Moje dzieci tak się go bały, że później przez tydzień miały w nocy koszmary. Przedwczoraj listonosz przyniósł mi TO” – opowiadała dalej nasza Klientka.

Tutaj zobaczyliśmy nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym wydany przez Sąd Rejonowy. Wiedzieliśmy, że nie ma czasu i trzeba zacząć działać!

Pomoc dłużnikom

To co usłyszeliśmy, poruszyło nas dogłębnie. Bez wahania podjęliśmy decyzję, że pomożemy pani Annie. Poprosiliśmy o udzielenie nam pełnomocnictwa i wkroczyliśmy do sprawy. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że za długami kryją się ludzkie tragedie, które bardzo często nie wynikające z zaniedbania, rozrzutności lub chęci pokazania światu jak dostatnie się żyje. Są to tragedie ludzi pozostawionych bez środków do życia. Ci ludzi codziennie mierzą się z wyborami: dzisiaj kupić chleb czy mleko ? A może trochę węgla, bo dzieci marzną ?

W Kancelarii rozumiemy osoby zadłużone

Nasi prawnicy nie pozostali obojętni i postanowili wykorzystać całą swoją wiedzę, aby pomóc naszej Klientce. Zapoznaliśmy się z dokumentami i zmierzyliśmy się z firmą pożyczkową. A efekt? Uchylenie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, oddalenie powództwa i zasądzenie od powoda zwrotu kosztów procesu. Czyli ponownie odnieśliśmy SUKCES!

Najważniejsze dla nas jest to, że pani Anna i jej dzieci mogą czuć się bezpieczne w swoim domu. Już nikt ich nie nachodzi! Mogą spać spokojnie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy