Kolejne powództwo Profi Credit oddalone! Nasza Kancelaria ponownie wygrywa!

Do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty, które zadecydowały o wyroku. Sąd oddalił powództwo w całości! Zadłużenie na ponad 24 tysięcy złotych zniknęło!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 24421,89 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Często nie wiemy co skrywają umowy firm pożyczkowych

Kiedy w drzwiach kancelarii zobaczyliśmy zapłakaną kobietę od razu wiedzieliśmy, że sprowadzają ją do nas poważne kłopoty. Jak się okazało miały one związek z dobrze znaną nam firmą, w której jakiś czas temu pani Ilona wzięła pożyczkę. Wszystko przebiegało dobrze do czasu, kiedy nie pojawiły się problemy ze spłatą rat. Zaczęły się pisma, natrętne obraźliwe telefony, które wykańczały psychicznie naszą Klientkę. Jakież było jej zdziwienie, kiedy otrzymała sądowy nakaz zapłaty. Nie czekając ani chwili dłużej przystąpiła do działania

 „Nawet nie wiedziałam, że podpisałam weksel! Umowa była napisana tak drobnym drukiem, że praktycznie nie zauważyłam tego! Miałam ogromne trudności, żeby cokolwiek przeczytać a pan doradca przedstawił mi tylko ogólne warunki umowy. Resztę musiałam przeczytać sama. Wydaje mi się, że specjalnie tak robią, żeby człowiek nie mógł doczytać się co podpisuje! Dopiero w pozwie zobaczyłam, że umowa została wypowiedziana po jednej niezapłaconej racie.” – relacjonowała nasza Klientka.

Kancelaria = pomoc w oddłużaniu

Po spokojnej rozmowie i analizie dokumentów, od razu zorientowaliśmy się, że sprawa będzie zmierzała w dobrym kierunku, czyli jest do wygrania. Pocieszyliśmy naszą Klientkę, dodaliśmy jej otuchy i poleciliśmy, aby spokojnie czekała na finał tej sprawy. I jak przewidywaliśmy- wszystko potoczyło się po naszej myśli. Zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym były nie do podważenia jak i inne argumenty naszego adwokata. Sąd nie miał innego wyjścia i przyznał nam rację. Wynik: oddalenie powództwa w całości i zasądzenie od powoda zwrotu kosztów postępowania sądowego i zastępstwa procesowego. Czyli znowu pełen sukces naszej kancelarii!

Chętnie odpowiadamy na pytania

Zachęcamy do skorzystania z naszych porad. Powstała ona celowo, by mogli Państwo dowiedzieć się jak działamy. Chętnie analizujemy sprawę i opowiadamy jak można ją wygrać. Oczywiście pomagamy w tych przypadkach, gdy firmy udzielające pożyczek zawyżają koszty i doliczają dodatkowe, niesłuszne opłaty.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy