Pożyczka ratalna z Daily Finance i kolejne powództwo oddalone w całości

Daily Finance to spółka udzielająca pożyczek ratalnych przez Internet. Z takiej właśnie chwilówki skorzystała nasza Klientka. Nie zdawała sobie sprawy, że finał tej sprawy znajdzie swoje rozwiązanie w sądzie.

Wierzyciel: Daily Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3201,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka ratalna, czyli szybkie pieniądze z dużymi konsekwencjami

Pożyczka ratalna dla wielu osób wydaje się bezproblemowym zobowiązaniem.

„To tak, jak bym coś wzięła w sklepie na raty i spokojnie co miesiąc je spłacała”- tak myślała nasza Klientka, kiedy składała wniosek przez Internet.

Ale czy tak jest zawsze? Niestety nie!

Pani Małgorzata chciała urozmaicić gotowanie dla swoich najbliższych i postanowiła zakupić na raty sprzęt kuchenny.

„Nie pracowałam tylko zajmowałam się dziećmi. To mąż utrzymywał całą naszą rodzinę. Nie było stać nas na zbytki, ale jakoś wiązaliśmy koniec z końcem. Ponieważ nie chciałam go obciążać dodatkowymi kosztami, to postanowiłam sama zająć się zakupem sprzętu. Wiedziałam, że bank nie da mi pożyczki. W związku z tym swoje myśli skierowałam w stronę firm pożyczkowych. Nawet nie przypuszczałam, że tak łatwo otrzymam pieniądze. I w końcu kupiłam sobie nowy sprzęt do kuchni. Mężowi powiedziałam, że jest to prezent od mojej mamy. Wszystko szło dobrze do czasu, kiedy straciliśmy jedyne źródło utrzymania, czyli pracę męża. Widziałam jak jest tym załamany” – opowiadała pani Małgorzata.

Jak pewnie każdy się domyśla, w zaistniałej sytuacji nasza Klientka nie była w stanie spłacać rat pożyczki. Ruszyła fala nieszczęść.

Analiza dokumentów

Po przeanalizowaniu dokumentów pani Małgorzata, uznaliśmy, że możemy jej pomóc wyjść z tej sytuacji. Przedstawiliśmy nasze stanowisko, wyjaśniliśmy w jaki sposób będziemy działać. Po kilku dniach małżonkowie przyszli do naszej Kancelarii z decyzją przystąpienia z nami do współpracy. Po podpisaniu stosownych dokumentów, poleciliśmy uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyrok sądu. Wszystkim sprawami związanymi z zadłużeniem zajął się nasz adwokat.

Kancelaria na kłopoty finansowe

Informujemy, że ponownie wygraliśmy sprawę. Sąd nie miał wątpliwości, podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości, dodatkowo obciążając powoda kosztami postępowania procesowego.

Opieramy naszą współpracę na wzajemnym zaufaniu i szczerości. W zależności od stanu faktycznego sprawy i Państwa sytuacji, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Nie czekaj na to, co może się wydarzyć. Podejmij kroki już dziś!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy