Pozew sądowy GCM Global Collection. Włączamy się do sprawy i ją wygrywamy!

GCM Global Collection to spółka przejmująca wierzytelności. Gdy nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty sprawa trafiła do naszej Kancelarii. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło! Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: GCM Global Collection
Wysokość długu: 6133,06 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

GCM Global Collection – obco brzmiąca nazwa

Zadzwonił do nas zdezorientowany mężczyzna.

„Otrzymałem nakaz zapłaty od jakiejś firmy GCM Global. Nie mam pojęcia co to jest! Czego oni ode mnie chcą i dlaczego żądają kilku tysięcy złotych! Słyszałem o Państwa skuteczności i wielu wygranych sprawach. Czy możecie mi jakoś pomóc?” – mówił pan Adrian.

Nasza odpowiedź mogła być wyłącznie pozytywna. Oczywiście, że postanowiliśmy pomóc panu Adrianowi. Poprosiliśmy jedynie, aby przekazał nam swoje dokumenty. Musieliśmy dokładnie przeanalizować wszystkie dokumenty związane z zadłużeniem.

Analiza dokumentów – od tego zaczynamy!

Poprosiliśmy o przesłanie droga mailową skanów pism oraz odpisu pozwu, a także oczywiście otrzymanego nakazu zapłaty. Dopiero na ich podstawie mogliśmy wyrobić sobie zdanie nt sprawy.

Po zapoznaniu się z dokumentami wiedzieliśmy już jaką przyjąć strategie działania. Podczas ponownej rozmowy z naszym Klientem, wyjaśniliśmy mu wszystko i rozpoczęliśmy oddłużanie. W sprawę z GCM Global Collection wdaliśmy się w spór, który zakończył się naszą wygraną. Sąd oddalił powództwo w całości i dodatkowo obciążył GCM Global Collection wszystkimi kosztami związanymi z postępowaniem sądowym.To kolejny przykład na to, że warto bronić się przed roszczeniami, które kierowane są na drogę sądową. Proszę pomyśleć, że gdyby nakaz zapłaty trafił do szuflady niebawem do drzwi dłużnika zapukałby komornik. Wtedy do spłaty byłoby o conajmniej 1000 zł więcej. O konsekwenacjach egzekucji komorniczej mówić nie trzeba… Zapewne wszystkie inne zobowiązania także nie byłyby realizowane.

Mamy satysfakcję z wykonanej przez nas pracy! Jak zwykle mawiamy – nie polecamy się na przyszłość 🙂

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: