• Home
  • Chwilówki
  • Krajowy Obrót Papierów Wartościowych, czyli jak sąd oddalił powództwo na blisko 4000 zł

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych, czyli jak sąd oddalił powództwo na blisko 4000 zł

Podmiot Krajowy Obrót Papierów Wartościowych pozwał panią Olgę. W porę otrzymaliśmy wszystkie dokumenty dotyczące roszczenia wobec naszej Klientki. Dzięki dokładnej analizie i szybkiej interwencji wiedzieliśmy jak skutecznie pomóc. Plan zrealizowaliśmy w 100%! Powództwo upadło w całości!

Wierzyciel: Krajowy Obrót Papierów Wartościowych Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3886,40 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Darmowa konsultacja 

Aby na spokojnie zapoznać się z sytuacją i przedstawić możliwości działania, polecamy skorzystać z bezpłatnej konsultacji przez nas oferowanej. Czas, który nam Państwo poświęcą, na pewno nie okaże się straconym. Podczas spotkania udzielamy wszelkich informacji. Jeśli akurat jesteście Państwo zajęci w godzinach naszej pracy i nie możecie pojawić się osobiście, proponujemy skontaktować się z nami na inny sposób. Możemy porozmawiać telefonicznie lub poprzez wiadomości mailowe. Staramy się na bieżąco udzielać odpowiedzi mimo, że dziennie wpływa do nas kilkaset zapytań.

Kolejna wygrana sprawa

Kilka miesięcy temu napisała do nas pani Olga. Otrzymała nakaz zapłaty i nie wiedziała co powinna z nim zrobić i gdzie się zgłosić.

„Mogłam siedzieć dniami i nocami w Internecie, ale to i tak nic by mi nie dało. Sama nie złożę sprzeciwu od nakazu zapłaty bo się na tym nie znam. Nie wiem jak się za to zabrać i co w nim napisać. To poważne sprawy i nie chciałabym się ośmieszyć, albo żeby sprawa trafiła do komornika. Udało mi się jedynie wyczytać, że mam 14 dni na jakąkolwiek reakcję na nakaz i że prawdopodobnie muszę wnieść od niego sprzeciw. A, i jeszcze to, że mam w nim podać argumenty…” – napisała w treści wiadomości pani Olga.

Po szybkiej interwencji, wyjaśniliśmy jak działa nasza kancelaria i co będzie nam potrzebne, by móc reprezentować naszą Klientkę. Poprosiliśmy o cierpliwość bo takie sprawy ciągną się kilka miesięcy. Mieliśmy już w naszej kancelarii Klientów, którzy po tygodniu spodziewali się wyroku oddalającego a to przecież niemożliwe. Dlatego gdy zaznaczamy współpracować należy być cierpliwym i zaufać naszym działaniom. Aż 70 – 80% spraw przez nas przyjmowanych ma szczęśliwy finał. W sprawie pani Olgi wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, a następnie kolejne pisma procesowe. Sąd oddalił powództwo w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: