Nakaz zapłaty Eques Debitum NSFIZ. Znowu wygrywamy!

Nakaz zapłaty Eques Debitum NSFIZ. Po jego wydaniu wnieśliśmy skuteczny sprzeciw. Następnie wykazaliśmy, że roszczenie jest bezpodstawne i nie istnieje. Ostateczny wynik – sąd oddalił powództwo w całości! 

Wierzyciel: Eques Debitum NSFIZ
Wysokość długu: 13513,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty Eques Debitum NSFIZ

Kiedy do rąk naszego Klienta trafił nakaz zapłaty Eques Debitum ten skierował swoje kroki bezpośrednio do naszej Kancelarii! Kilka lat temu korzystał z ofert tzw. „chwilówek” i od czasu do czasu czytał informacje na naszym Portalu Dłużnika.

Teraz, gdy otrzymał nakaz zapłaty zaczął się bać: „I co teraz będzie? Jak ja będę wyglądał w oczach rodziny, znajomych, współpracowników? Uważali mnie za odpowiedzialną osobę, a teraz grozi mi komornik?!”- mówił zdenerwowany pan Szymon. Mężczyzna był na kierowniczym stanowisku i obawiał się, że straci swoją reputację, a kto wie czy nie pracę. Na to absolutnie nie mógł sobie pozwolić.

Spokój i opanowanie są najlepszymi doradcami

W pierwszej chwili musieliśmy uspokoić wzburzonego pana Szymona, abyśmy mogli na spokojnie porozmawiać o zaistniałej sytuacji i przeanalizować dokumenty. Po przedstawieniu planu działania i ustaleniu warunków współpracy poprosiliśmy o podpisanie pełnomocnictwa. Zwracamy uwagę, że przy nakazie zapłaty czas gra główną rolę! Sprzeciw musi być wniesiony w terminie 14 dni od odebrania przez pozwanego nakazu. Decyduje data stempla pocztowego. A jak się okazało zostały nam tylko dwa dni. Szybka reakcja i sprzeciw został skutecznie wniesiony na czas. Następnie przystąpiliśmy do składania kolejnych pism procesowych wykazując, że roszczenie w całości nie przysługuje Eques Debitum.

Jesteśmy dumni, że kolejny raz mogliśmy pomóc i że znów udało się przywrócić uśmiech na twarzy kolejnej osoby. Sąd oczywiście powództwo oddalił.

Kancelaria, która rozumie osoby zadłużone

Rozumiemy, że każdy bez względu na pozycję społeczną, wykształcenie, wykonywany zawód, może mieć kłopoty finansowe. Nikogo nie oceniamy. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do zagubienia i nie zawsze trafnych decyzji. Cieszymy się, że coraz więcej osób ma świadomość swoich praw i wie, że można walczyć z niesprawiedliwością.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: