Nakaz zapłaty z weksla w sprawie Profi Credit i kolejna wygrana sprawa

Nakaz zapłaty z weksla w sprawie Profi Credit, czyli jak zaczęła się kolejna sprawa procesowa którą podjęliśmy. Na szczęście nasza Klientka nie schowała nakazu zapłaty do szuflady, jak robi to wielu dłużników, tylko szukała profesjonalnej pomocy prawnej. Warto było bowiem sąd powództwo oddalił powyżej kwoty niespłaconego kapitału!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 9451,35 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone powyżej kwoty niespłaconego kapitału

Nakaz zapłaty z weksla, czyli początek kłopotów

Oddłużamy już 13 lat. Pomogliśmy wielu tysiącom ludzi pozbyć się zobowiązań. Często były "długi" źle wyliczone, nieprawidłowo przeniesione na wierzycieli wtórnych lub mówiąc krótko "długi wzięte z księżyca". Misją naszej Kancelarii jest pomoc dłużnikom, a w naszej codziennej pracy staramy się przede wszystkim likwidować długi. Wiemy także, jak problemy finansowe wpływają na stan psychiczny i zdrowotny. Zamieszczane na portalu sprawy, są dowodem na to, że jesteśmy skuteczni. Aż 70 - 80% podejmowanych przez nas zleceń kończy się sukcesem. To bardzo dobry wynik.

Darmowa konsultacja ze specjalistami

Aby na spokojnie wyjaśnić na czym polega nasza pomoc, postanowiliśmy wprowadzić darmową konsultacje prawną. Zapraszamy na nią każdego, kto nie wie jak wybrnąć z trudnej sytuacji finansowej. Opowiemy o zasadach naszej współpracy, ale co pewnie jest dla Państwa najważniejsze, odpowiemy na nurtujące pytania. Polecamy z niej skorzystać, bo naprawdę można się wiele dowiedzieć.

Obrona przed długami

Pani Kaja była jedną z osób, która umówiła się z nami na konsultację. Kobieta odwiedziła nas kilka dni po wykonanym telefonie. Zgodnie z naszą prośbą, wzięła ze sobą wszystkie dokumenty związane z pożyczką, którą zaciągnęła w Profi Credit. Po przeanalizowaniu dokumentów, postanowiła powierzyć nam swoją sprawę. Po podpisaniu umowy i udzieleniu nam pełnomocnictwa, przystąpiliśmy do naszego ulubionego procesu, czyli oddłużania. W sprawie naszej Klientki udało nam się wygrać oddalenie powództwa na ponad 9 tysięcy złotych. Sąd uczciwie zasądził kwotę 814 zł, czyli do kwoty niespłaconego kapitału pożyczki.

Nie wiesz co zrobić z nakazem zapłaty?
Straszy Cię windykacja?
Napisz do nas.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

 

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy