• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty wydany na rzecz Profi Credit. Znów wygrała nasza Kancelaria!

Nakaz zapłaty wydany na rzecz Profi Credit. Znów wygrała nasza Kancelaria!

Klient otrzymał nakaz zapłaty wydany na rzecz Profi Credit. Nic nowego, bo i kwota dochodzona pozwem wzięta z księżyca. Na całe szczęście nasz Klient zdecydował się działać. Sprawę skierował do naszej Kancelarii oddłużeniowej i to była słuszna decyzja. Oczywiście sprawę wygraliśmy. Powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 3441,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Profi Credit i bezzasadne koszty ubezpieczenia

Reklamy szybkich pożyczek można znaleźć już wszędzie: w skrzynce na listy, włożone za wycieraczki samochodu, na słupach ogłoszeniowych i na reklamach w MPK. Wiele firm prowadzi nawet swój fanpage na Facebook’u czy Instagramie. Można powiedzieć, że parabanki wyskakują już z lodówek.

I jak się przed tym chronić skoro jesteśmy nimi otoczeni? A gdy pojawia się chęć na dodatkowy, szybki zastrzyk gotówki, to natychmiast mamy mnóstwo firm do wyboru. Jedną nich, jest niewątpliwie nasz zawzięty rywal – Profi Credit. Znów dane nam było stoczyć mały spór, o dość sporą kwotę.

Porozmawiaj z nami o swoich długach

Wielokrotnie zadawane jest nam pytanie w jaki sposób można się z nami skontaktować. Jest wiele możliwości. Następnie po nawiązaniu współpracy sprawa trafia do jednego z naszych adwokatów lub radców prawnych. To nasi wykwalifikowani prawnicy z uprawnieniami prowadzą każdą sprawę procesową, to dzięki nim udaje nam się wygrać w miesiącu kilkaset spraw procesowych.

Obrona zadłużonej osoby, czyli wyjście z długów istnieje

Gdy do rąk naszej Klientki zostało dostarczona korespondencja z sądu, kobieta natychmiast skontaktowała się z naszą Kancelarią. Po dokładnym zapoznaniu się z jej sprawą, nasz pełnomocnik wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty. Wyrok, który zapadł w pełni nas usatysfakcjonował – powództwo zostało oddalone w całości.

To już kolejna taka sprawa, gdy Profi Credit dochodzi kosztów ubezpieczenia za które zapłacił kilkaset złotych.

Skontaktuj się z nami telefonicznie:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
lub mailowo:
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: