21.635,36 zł to kwota zadłużenia naszego Klienta. Gdyby nie powierzył nam swojej sprawy, sprawa mogłaby się zakończyć spotkaniem komornikiem. Na szczęście, w ostatniej chwili mężczyzna podpisał z nami umowę i przekazał swoją sprawę! Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A. Wysokość długu: 21.635,36 zł Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

O każde zadłużenie warto walczyć

Kolejny raz pragniemy Państwu udowodnić, że warto powierzać swoje sprawy profesjonalistom. Sprawy z weksla nie są łatwe, natomiast w tym roku wygraliśmy ich już kilkaset i jesteśmy w stanie skutecznie pomóc. Dziś prezentujemy kolejną wygraną sprawę na ponad 20 000 zł. Gdyby nie szybka reakcja naszej Kancelarii sprawa mogłaby się skończyć egzekucją komorniczą.

Pomagamy w oddłużaniu

Aby rozpocząć walkę w sądzie muszą się Państwo się z nami skontaktować. To naprawdę bez znaczenia, którą opcję kontaktu wybierzecie. Ważne, by szybko podjąć pierwsze kroki. Dzięki natychmiastowej interwencji, będziemy mogli przygotować plan działania i rozpocząć obronę przed roszczeniami powoda. Gdy już nawiążemy współpracę poprosimy o cierpliwość i spokojne odczekanie do wyroku sądu. W tym czasie proszę nie rozmawiać z windykacją, nie zgadzać się na żadne „dobre warunki ugody” oraz nie przelewać żadnych pieniędzy na konto pożyczkodawcy.

Sprawa naszego Klienta i kolejna wygrana

Profi Credit w tej sprawie dochodziło bardzo wysokich kwot od naszego Klienta. Sprawę oczywiście skierowali na drogę sądową. Oczywiście wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłat co z miejsca w zasadzie spowodowało ograniczenie powództwa... Sąd nie miał wyjścia i bez wątpliwości zgodził się z naszym stanowiskiem oddalając powództwo w pozostałej części. Był więc dług na ponad 20 tysięcy złotych i długu nie ma! Jeśli masz do nas pytania, skontaktuj się jeszcze dziś. Wygrane sprawy są najlepszym dowodem na to, że jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Kontakt do nas: +48 570 105 708 +48 530 182 192 pomoc@portal-dluznika.pl Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/ Dokumenty w tej sprawie: