• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty z weksla a mimo to kolejne powództwo Profi Credit zostało oddalone

Nakaz zapłaty z weksla a mimo to kolejne powództwo Profi Credit zostało oddalone

Profi Credit znów pozwało naszą Klientkę. Tym razem na dużą kwotę – ponad 17 tysięcy złotych i do tego nakaz zapłaty z weksla, przed którym zdecydowanie trudniej jest się bronić. Na całe szczęście nasza Kancelaria kolejny raz udowodniła swoją skuteczność! Sprawa pani Weroniki zakończyła się oczywiście wygraną!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 17.341,71 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Miały być zmiany na lepsze

Kto tego nie zna – nasze pragnienia i oczekiwania nie zawsze idą w parze z naszym budżetem. Wiele młodych osób wychodzi z takiego założenia jak pani Weronika: „Mam jedno życie i nie chcę go zmarnować. Nie wiem przecież co mnie czeka za miesiąc lub pół roku. Chcę je dobrze przeżyć! Postanowiłam pomóc swoim marzeniom i wzięłam pożyczkę na wycieczkę”.

Moda kobieta była przekonana, że wszystko pójdzie zgodnie z jej planem, czyli po powrocie z rajskiej wyspy, systematycznie będzie spłacać pożyczkę.

Windykacja nie dawała spokoju

Niestety po jakimś czasie sprawy przybrały zupełnie inny obrót. Okazało się, że pani Weronika nie spłaciła na czas ostatniej raty. To spowodowało lawinę nieszczęść, która na nią spadła. I tak każdego dnia otrzymywała telefony z groźbami, a przed jej blokiem pojawiało się dwóch potężnych panów, którzy nie wzbudzali u nikogo sympatii. Sąsiedzi zaczęli dziwnie patrzeć na naszą Klientkę. Kobieta z każdym dniem zaczynała tracić swoją pewność siebie i chęć do życia!

Windykacja niestety przybierała coraz mocniejsze działania. Z opowieści naszej Klientki wiemy, że doszło do tego, że telefonicznie kobieta była obrażana. To karygodne i bezprawne zachowania!

Walczymy z długami

Pomimo załamania psychicznego, nasza Klientka skontaktowała się z naszą kancelarią. W Internecie trafiła na podobne historie i to przywróciło jej chęć do działania.

Gdy otrzymaliśmy od pani Weroniki wszystkie dokumenty związane z jej pożyczką, natychmiast przystąpiliśmy do działania. Po uzyskaniu pełnomocnictwa rozpoczęliśmy walkę o sprawiedliwość!

Dzięki naszej interwencji, sprawa zakończyła się pozytywnie – Sąd oddalił powództwo w całości!

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami z całego kraju. Specjalizujemy się w oddłużaniu. Dodatkowo prowadzimy również skuteczne negocjacje z bankami. Pomagamy, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest samemu wygrać takie sprawy.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej – napisz do nas.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: