Prokura NSFIZ przejął dług od wierzyciela pierwotnego. Sprawę wygraliśmy w sądzie

Prokura NSFIZ jest funduszem przejmującym zadłużenia. Po krótkiej windykacji wystąpili z pozwem o zapłatę. Sprawa trafiła do sądu, a tam pojawiliśmy się my! Skutecznie obroniliśmy naszego Klienta, dzięki czemu sprawa zakończyła się oddaleniem powództwa w całości.

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: 3380,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Prokura NSFIZ - fundusz, który zakupił dług

Mamy nadzieję, że dzięki naszym artykułom, większość z Państwa zaczyna już rozróżniać firmy, które pozywają zadłużone osoby. Bardzo często opisujemy nasze wygrane sprawy z funduszami sekurytyzacyjnymi. Kolejny raz Prokura NSFIZ zakupiła wierzytelność od wierzyciela pierwotnego. Ich następnym krokiem był pozew o zapłatę.

Udzielenie kancelarii pełnomocnictwa

Kilka dni po otrzymaniu sądowego nakazu zapłaty, pan Wiktor odwiedził naszą kancelarię. Postanowił skorzystać z darmowej konsultacji, a podczas niej dowiedzieć się jaka jest szansa na wygranie jego sprawy. Po uzyskaniu od nas wyczerpujących odpowiedzi, postanowił podpisać z nami umowę i udzielić pełnomocnictwa. Mężczyzna pragnął pozbyć się swojego zadłużenia. Zdawał sobie sprawę jak mało wie o polskim prawie i że najzwyczajniej w świecie sam siebie nie obroni. Musimy nieskromnie przyznać, że to był bardzo dobry wybór.

Skuteczna obrona naszego Klienta

Mamy za sobą tysiące wygranych spraw i bardzo dobrze znamy się na oddłużaniu. Wiemy jak podnieść zarzuty i kiedy zaatakować przeciwnika. Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach. Każdy z nich ma w sobie chęć do walki oraz mnóstwo determinacji, by skutecznie pomagać. Zamieszczane przez nas historie, to tylko część naszych spraw. Zależy nam, aby dzięki nim mogli Państwo przekonać się, że wiele sytuacji może mieć pozytywne zakończenie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy