Sprawa z powództwa banku PKO BP w zasadzie skończyła się zanim jeszcze zdążyła się zacząć. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i…? Bank nie uzupełnił braków pozwu, czyli postępowanie zostało umorzone! Wierzyciel: PKO BP S.A. Wysokość długu: 11.318,45 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Bank PKO BP uzyskuje nakaz zapłaty

To już kolejny raz kiedy kontaktuje się z nami osoba, która otrzymała sądowy nakaz zapłaty z powództwa banku. Co zrobić kiedy naszym przeciwnikiem jest bank? Najlepiej zapłacić? Większość osób tak właśnie myśli, gdy na ich drodze pojawiają się problemy związane z zobowiązaniami zaciągniętymi w bankach. Załamują się, nie podejmują żadnych działań, a to może prowadzić do jeszcze większych problemów, np. może dojść do zajęcia komorniczego.

Nasza kancelaria jako rozwiązanie na długi

Dla osób borykających się z długami, nie ma nic gorszego niż poddanie sprawy bez walki. Tysiące prowadzonych przez nas spraw pokazuje, że w większości możemy skutecznie pomóc. Bezpłatnie przeanalizujemy dokumenty i szczerze przedstawimy nasze stanowisko. Później, decyzja należy już tylko do dłużnika - czy akceptuje warunki współpracy i plan działania. Jeżeli podpiszą Państwo potrzebne do prowadzenia sprawy dokumenty: umowę i pełnomocnictwo; wtedy natychmiast przystępujemy do działania.

Umorzenie postępowania

W przypadku naszego Klienta kiedy otrzymał nakaz zapłaty nie zasypał gruszek w popiele. Postanowił swoją sprawę powierzyć specjalistom. I to była bardzo dobra decyzja! Ku naszemu zdziwieniu powód nie uzupełnił braków pozwu i w takiej sytuacji Sąd umorzył postępowanie. Oczywiście, że wolelibyśmy, aby powództwo zostało oddalone. Niestety nie tym razem. Umorzenie postępowania oznacza, że bank może ponownie pozwać naszego Klienta, choć oczywiście będziemy się bronić przed roszczeniami.

Kancelaria służy pomocą

Jak widać, nie każda przygoda z długami ma złe zakończenie. Zawsze będziemy powtarzać, że warto jest szukać pomocy i nie poddawać się! Z naszej strony zapewniamy profesjonalną poradę i rzetelną pomoc. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas: +48 570 105 708 +48 530 182 192 pomoc@portal-dluznika.pl Nasz  profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/ Dokumenty w tej sprawie: