• Home
  • Chwilówki
  • Kancelaria Medius i sprawa która nie miała prawa trafić do sądu

Kancelaria Medius i sprawa która nie miała prawa trafić do sądu

Prezentujemy kolejną wygraną sprawę, w której powodem była Kancelaria Medius! Jak widać, obrana przez nas strategia procesowa przynosi dobre rezultaty. 

Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A.
Wysokość długu: 3537,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Mnóstwo spraw, a w tym coraz większa ilość wygranych!

Niezmiernie nas to cieszy, gdy każdego dnia zwiększa się ilość napływających do nas spraw. W prawdzie oznacza to, że mamy coraz więcej pracy, ale jakże dla nas satysfakcjonującej.

Kancelaria Medius i nakaz zapłaty

Pan Sławek wielokrotnie brał pożyczki. Na całe szczęście, wszystko systematycznie spłacał. Nigdy nie poznał smaku okrutnej windykacji oraz nie był ciągany po sądach. Do pewnego czasu…

Któregoś dnia listonosz wręczył mężczyźnie sądowy nakaz zapłaty. Jego zdziwienie było ogromne, ponieważ absolutnie nie zdawał sobie sprawy dlaczego je otrzymał. Jak później się okazało, jego dług został sprzedany Kancelarii Medius. Czy słusznie? Oczywiście, że nie i udowodniliśmy to w procesie.

Dzięki dokładnej analizie wszystkich dokumentów naszego Klienta, wiedzieliśmy jak odeprzeć powództwo i by sprawa miała dobre zakończenie. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty (na szczęście mężczyzna przyszedł do nas w porę – przypominamy, że od otrzymania nakazu jest 14 dni) i udowodniliśmy swoje racje w procesie. Powództwo decyzją sądu zostało oddalone w całości!

Pomoc jest bliżej niż myślisz, wystarczy zadzwonić 

Nasza kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Aby mieli Państwo możliwość skontaktowania się z nami, wyodrębniliśmy kilka sposobów. Można do nas zadzwonić, napisać wiadomość drogą mailową, przyjść osobiście lub wysłać list. Analizujemy każdą sprawę i dokonujemy wszelkich starań, aby zakończyła się ona pozytywnie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: