Trigon Profit NSFIZ po naszym sprzeciwie nie uzupełnia braków pozwu

Trigon Profit NSFIZ dochodził od naszej Klientki kilkunastu tysięcy złotych. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty po czym powód nie uzupełnił braków. Czyżby to wynik trafnie podniesionych zarzutów? Najważniejsze, że sprawa nie trafi do komornika.

Wierzyciel: Trigon Profit II NSFIZ
Wysokość długu: 17.924,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Fundusz przejmuje dług

Kolejny raz dane nam było stanąć do obrony osoby pozwanej przez Trigon Profit NSFIZ. Fundusz zakupił zadłużenie naszej Klientki i aby je odzyskać wystąpił na drogę sądową.

Wielu dłużników nie jest świadomych, że stare zobowiązania często są sprzedawana do różnych podmiotów np. funduszy sekurytyzacyjnych. Dokonuje się wtedy tzw. cesji wierzytelności.

Kancelaria oddłużeniowa udziela skutecznej pomocy

Nasza Klientka nie wstydziła się tego, że otrzymała nakaz zapłaty. Zawsze wychodziła z założenia, że gdy pojawiają się problemy należy je skutecznie rozwiązać. Nigdy nie chowała głowy w piasek, a wręcz odwrotnie - dumnie walczyła o swoje!

Dzięki takiej postawie, jeszcze tego samego dnia, gdy do rąk kobiety trafiły dokumenty z sądu przystąpiliśmy do przygotowania umowy i pełnomocnictwa.

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sprawa trafiła przed właściwy sąd rejonowy. Sąd wezwał powoda do uzupełnienia brakujących dokumentów. Mimo, iż powód miał na to 14 dni, tych braków nie uzupełnił. Sąd w takim wypadku umorzył postępowanie!

Kto pyta nie błądzi

Nasza kancelaria chętnie udziela odpowiedzi. Pragniemy pomagać każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Jeśli nie znasz się na prawie i nie wiesz czy zostałeś słusznie pozwany, skontaktuj się z nami. Chcesz dowiedzieć się jakie prawa ma windykacja, a jakie komornik? Na te pytania również udzielimy odpowiedzi!

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. To nic nie kosztuje, a dzięki tej wiedzy może się wiele zmienić!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy