Pozew Vivus Finance i zacięta obrona procesowa. Dopłata do niespłaconego kapitału

Pozew Vivus Finance, a wraz z nim odpis pozwu wywołał niemałą konsternację u naszego Klienta. Sprawa wyglądała naprawdę poważnie. Dzięki naszej wiedzy i determinacji, sprawa zakończyła się pozytywnie dla naszego Klienta. Nasza kancelaria i tym razem pomogła!

Wierzyciel: Vivus Finance
Wysokość długu: 5.441,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od wyroku zaocznego, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w części, dopłata do kwoty niespłaconego kapitału

Wyrok zaoczny

Nasz Klient nie stawił się na rozprawę...

„Właśnie otrzymałem wyrok! Skąd ja mogłem wiedzieć o tym?! Nie otrzymałem żadnej informacji, że będzie się odbywała sprawa! Gdybym tylko wiedział, to na pewno bym zareagował, a przynajmniej próbowałbym coś z tym zrobić. Przecież to nie moja wina! Co mam teraz zrobić? Proszę, pomóżcie!”- prosił zdenerwowany mężczyzna.

Uspokoiliśmy pana Jana. Wyjaśniliśmy, że od wyroku zaocznego przysługuje sprzeciw w terminie 14 dni.

Kancelaria Oddłużeniowa wkracza do gry!

Pan Jan nie zdawał sobie sprawy, że jako pozwany przeciwko któremu zapadł wyrok zaoczny, mógł w ciągu dwóch tygodni złożyć sprzeciw od doręczenia mu wyroku. Tym razem postanowił natychmiast prosić nas o pomoc. Po rozmowie z  panem Łukaszem Białkowskim, postanowił udzielić nam pełnomocnictwa i czekać na zakończenie sprawy.

Nasza kancelaria wniosła skuteczny sprzeciw, dzięki któremu Sąd ponownie wydał wyrok: wyrok zaoczny został uchylony, sąd zasądził od pozwanego kwotę niespłaconego kapitału, a w pozostałym zakresie powództwo oddalił! Ważne, że kosztami procesu został obciążony Vivus i to też wymierna ulga dla naszego Klienta

Darmowa konsultacja 

Do naszej kancelarii każdego dnia trafia mnóstwo pytań. Niektóre osoby piszą do nas na portalu społecznościowym, inne wysyłają zapytanie drogą mailową. Czasami zdarza się również, że otrzymujemy SMS z pytaniem o to, jak można nawiązać z nami współpracę. W związku z tym , postanowiliśmy wprowadzić darmową konsultację. Podczas niej każdy może zapytać o to, o co chce. Ten czas jest dla Was, aby zapoznać się z warunkami współpracy oraz dowiedzieć się co takiego się zadziało, że zostaliście Państwo pozwani.

Jeśli w Waszych głowach pojawiają się nurtujące pytania, prosimy o kontakt. Nasz specjalista chętnie pomoże.

Zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy