RRM Limited cofa pozew o zapłatę

RRM Limited przejęło zadłużenie naszego Klienta i domagało się od niego kwoty na blisko 2 tysiące złotych. Gdy do obrony przystąpiła nasza kancelaria, powód wycofał pozew o zapłatę! Najważniejsze, że nie ma komornika.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 2347,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone z uwagi na cofnięcie pozwu

Natychmiastowa pożyczka

Pani Jadwiga musiała natychmiast pozyskać dodatkowe pieniądze. Niestety okres zimowy, jak wiadomo to „dobry” czas na różne choroby. Wyjątkowo ten moment nie był korzystny dla naszej Klientki. Z emerytury ledwo starczało na pokrycie rachunków, a dodatkowe wydatki w postaci leków były bardzo drogie. Problem gonił problem i wydawało się, że jedynym rozwiązaniem była pożyczka w parabanku.  Kiedy pojawiają się problemy finansowe, wiele osób korzysta z takiego rozwiązania. Szkoda, że nie myślą wtedy o konsekwencjach swoich wyborów.

Zmiana wierzyciela pożyczki i pojawia się kolejny kłopot

Nasza Klientka otrzymała nakaz zapłaty, który był na rzecz zupełnie innej firmy niż ta, z której wzięła pożyczkę. Przestraszona kobieta nie wiedziała co ma z nim zrobi. Raz myślała, że odpuści sobie i niech się dzieje co chce, innym razem chciała utrzeć nosa RRM Limited. W końcu za namową znajomej zaczęła poszukiwać wyjścia z sytuacji…

Obrona przed nakazem zapłaty

Dzięki uprzejmości sąsiadów pani Jadwiga zdobyła numer do naszej kancelarii. Od razu po wejściu do domu postanowiła do nas zadzwonić. Telefonicznie opowiedziała nam o swojej pożyczce i przeczytała fragment pisma, które doręczył jej listonosz. Uspokojona naszymi wyjaśnieniami poprosiła nas o reprezentację w sądzie.

Nasza kancelaria bardzo dokładnie przygotowała się do obrony. Na całe szczęście, aby pomóc pani Jadwidze mieliśmy kilka dni. Przypominamy, że po otrzymaniu nakazu zapłaty jest 14 dni na wniesienie sprzeciwu! Gdy tego dokonaliśmy okazało się, że powód cofnął pozew. W takim przypadku Sąd mógł zrobić tylko jedno i umorzył postępowanie.

Cieszymy się, gdy kolejna osoba postanawia walczyć o swoje prawa. Najważniejsze jest to, by się nie poddawać!

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: