• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty na rzecz Aasa Polska i kolejne powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty na rzecz Aasa Polska i kolejne powództwo oddalone w całości

Klientka otrzymała nakaz zapłaty na rzecz Aasa Polska. Po naszej interwencji zadłużenie przestało istnieć. Jak do tego doprowadziliśmy? Jak zwykle podnieśliśmy trafne zarzuty w nakazie zapłaty! Skuteczna obrona procesowa zagwarantowała wygraną w tej sprawę!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 4836,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Z listu Klientki…

„Oferta była dla mnie przystępna. Mogłam rozłożyć swoją pożyczkę na takie raty, które mogłam spłacać. Na początku nie działo się nic złego. Dopiero potem wszystko jak lawina runęło. Otrzymałam nakaz zapłaty i miałam ochotę uciec. Dopiero za namową koleżanki postanowiłam dać sobie pomóc”- tłumaczyła się nasza Klientka.

Specjaliści w oddłużaniu

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Pragniemy podkreślić, że my nikogo nie oceniamy! Nie muszą nam się Państwo tłumaczyć dlaczego zaciągnęliście pożyczkę. Widocznie w danym momencie była ona potrzebna. Dla nas najważniejsze to skutecznie pomóc w sprawie, która trafia do Kancelarii! Wiele osób, które proszą nas o pomoc, są wykończone psychicznie. Zależy nam, aby mogły wrócić do normalnego życia i nie bały się pukania do drzwi, albo każdego telefonu.

Obrona przed roszczeniami

Z ogromną dokładnością analizujemy wszystkie dokumenty. Na ich podstawie przygotowujemy plan działania i przedstawiamy go naszym Klientom. Po ich akceptacji, podpisujemy z nimi umowę i prosimy o udzielenie nam pełnomocnictwa. Dzięki niemu możemy podjąć się obrony procesowej, a sam pozwany na spokojnie oczekuje zakończenia sprawy. Tak też było w tym przypadku. Klient cierpliwie czekał na efekty naszej pracy. Doczekał się, zgodnie z oczekiwaniami, oddalenia powództwa w całości.

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: