Nakaz zapłaty z powództwa QCS. Za nami kolejna wygrana sprawa!

Nakaz zapłaty z powództwa QCS na ponad 1200 złotych. Tak zaczęła się ta historia. Jak się skończyła? Wnieśliśmy sprzeciw od wyroku zaocznego, Sąd go uchylił, następnie oddalił powództwo w całości! Nasze działania kolejny raz przyczyniły się do wygrania sprawy w obronie dłużnika.

Wierzyciel: QCS Sp. z.o.o
Wysokość długu: 1 214,76 zł
Zadanie: Sprzeciw od wyroku zaocznego, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pozew wysłany na zły adres

Firma QCS przejęło zadłużenie naszego Klienta. Niestety nasz Klient nigdy nie odebrał nakazu zapłaty. Sąd uznał całkowitą bierność ze strony pozwanego i wydał wyrok zaoczny. Na szczęście do obrony przystąpiła nasza kancelaria, która wniosła sprzeciw od wyroku zaocznego. Po nim Sąd skierował sprawę na rozprawę, a na niej stwierdził, że owy wyrok był bezzasadny i go uchylił. Dodatkowo powód został obciążony kosztami postępowania.

Pomagamy w oddłużaniu

Polecamy naszą profesjonalną pomoc. Bezpłatnie przeanalizujemy dokumenty i przedstawimy nasze stanowisko w sprawie. Jeżeli jest szansa na wygranie spawy, uzyskanie ugody lub ograniczenie dochodzonej pozwem kwoty, udzielimy rzetelnej odpowiedzi. Naszym najważniejszym celem jest skuteczna pomoc zadłużonym.

Nie jest prawdą, że nakaz zapłaty oznacza komornika. W bardzo wielu przypadkach udaj nam się skutecznie pomóc i oddalić powództwo w całości. Widać to doskonale na naszej stronie, a to i tak tylko część wygrywanych spraw. Oczywiście, każdemu nie pomożemy, to niemożliwe, ale powiedzmy 70 - 80% spraw procesowych kończy się naszą wygraną!!

Darmowa konsultacja 

Szukasz pomocy? Chcesz umówić się na spotkanie? Nie wiesz jak poradzić sobie z zadłużeniem? Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji. To nic nie kosztuje, a dzięki niej możesz się wiele dowiedzieć. Pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą. Nie czekaj i zacznij działać!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz  profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Nakaz zapłaty z powództwa QCS

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy