Fast Finance przegrał sprawę w sądzie

Fast Finance to kolejna firma, która przejmuje zadłużenia od wierzycieli pierwotnych. Na całe szczęście Klient po otrzymaniu nakazu zapłaty nie schował go do szuflady tylko podjął obronę. Efekt sprawy wcale nie zaskakuje. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Fast Finance S.A.
Wysokość długu: 13.917,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zaczęło się od kredytu w banku

Pan Andrzej jest bardzo skrupulatnym człowiekiem. Miły, elegancki, powiedzielibyśmy dżentelmen z prawdziwego zdarzenia. Skrupulatnie od lat zbiera potwierdzenia różnych płatności. To prawda, kiedyś zaciągnął kredyt w banku, którego nie spłacił na czas bo przecież długi nie wybierają, potrafią się uczepić każdego… Na szczęście posiadał potwierdzenia dokonanych wpłat. Bez przekory można powiedzieć, że potwierdzenia wpłat uratowały sprawę.

Gdy problem goni problem

„Miałem już dość tego wszystkiego. Zawsze byłem uprzejmym człowiekiem, ale jeszcze chwila i nie ręczyłbym za siebie! Proszę, zróbcie z tym porządek. Bank sprzedał dług a nowa firma dochodzi absurdalnych kwot, tak jakbym zupełnie nie spłacał tego kredytu!!!” – relacjonował pan Andrzej.

Miał rację, należało zrobić z tym porządek…

Sprzeciw od nakazu zapłaty i proces, który skończył się sukcesem

Bardzo chętnie zajęliśmy się sprawą pana Andrzeja. Po pierwsze naszym zadaniem jest pomaganie tym, którzy tego potrzebują, a po drugie lubimy wyzwania.

Nasi prawnicy dokonali dokładnej analizy dokumentów i przyjęli pełnomocnictwo w sprawie. Najpierw wnieśliśmy sprzeciw, następnie rozpoczęliśmy obronę procesową Klienta. Powództwo zgodnie z oczekiwaniami zostało całkowicie oddalone. Dodatkowo Sąd zasądził zwrot kosztów procesowych dla naszego Klienta.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: