• Home
  • Chwilówki
  • Sprawa z Aasa Polska S.A. – to już kolejna, gdy wygrywa nasza kancelaria!

Sprawa z Aasa Polska S.A. – to już kolejna, gdy wygrywa nasza kancelaria!

Aasa Polska S.A. kolejny raz dochodziła zwrotu zadłużenia. Gdy następny ich klient otrzymał nakaz zapłaty, poszukał pomocy u specjalistów. Okazało się, że spora część doliczonych kosztów pożyczki jest zwyczajnie bezpodstawna. Kancelaria pomogła kolejnej osobie i wygrała sprawę!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 3543,86 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka

Dziś, aby otrzymać pożyczkę wystarczy posiadać dostęp do Internetu. Jak wygląda cały proces?

Wchodzisz na stronę pożyczkodawcy, zaznaczasz kwotę, którą chcesz pożyczyć i wybierasz okres spłaty pożyczki. Następnie należy wypełnić wniosek, który jest zamieszczony na stronie. Później weryfikacja klienta na podstawie jego danych osobowych. Wystarczy chwilę poczekać, by konsultant zadzwonił lub wysłał maila z informacją zwrotną. Teraz jeszcze ostatnie dopełnienie formalności, czyli złożenie podpisu na umowie dostarczonej przez kuriera. Gotowe.

Nieprzemyślana pożyczka i poważne konsekwencje

Niestety gorzej sprawy się mają, gdy pożyczka nie jest spłacana na czas.

„Byłem pewny, że uda mi się spłacić pożyczone pieniądze. Na początku zwlekałem ze spłatą tylko kilka dni, później już przestałem liczyć. Co jakiś czas jednak wpłacałem różne kwoty, aby pożyczkodawca wiedział, że zależy mi na oddaniu mu pieniędzy. ” – napisał w mailu nasz Klient. Rzeczywiście, w ten sposób spłacił cały kapitał z niewielką górką.

Paradoksalnie nasz Klient skontaktował się z nami w ten sam sposób, w który wziął pożyczkę. Skorzystał z dostępu do Internetu.

Oddłużanie to nasza specjalność

Zanim jednak podpisaliśmy umowę z naszym Klientem chcieliśmy na spokojnie z nim porozmawiać. Przed podpisaniem umowy i udzieleniu przez niego pełnomocnictwa poprosiliśmy go o chwilę cierpliwości. Najpierw chcieliśmy opowiedzieć jak wygląda nasz plan oddłużeniowy. Nigdy nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Zanim złożymy jakąś deklarację, musimy być jej pewni!

Nasz Klient postanowił powierzyć nam swoją sprawę i słusznie! Kolejny raz sprawa z firmą Aasa Polska S.A. przebiegła podobnie: był nakaz zapłaty, następnie został wniesiony sprzeciw od nakazu i Sąd oddalił powództwo w całości.

Sprawa została zakończona z pozytywnym skutkiem! Nie ma długu i nie ma do zapłaty kosztów procesu.

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: