Daily Finance przegrało sprawę

Daily Finance domagało się od naszej Klientki ponad 4 tysiące złotych. Gdy do obrony stanęła nasza kancelaria, plany powoda nie powiodły się. Nasza obrona okazała się skuteczna i powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Daily Finance
Wysokość długu: 4278,62 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Strach przed komornikiem

Dla naszej Klientki nakaz zapłaty był początkiem najgorszych problemów. Uważała, że kilka tygodni po jego otrzymaniu, do jej mieszkania zacznie dobijać się komornik.

„Słyszałam od mojej sąsiadki jak do mieszkania jej znajomej każdego dnia dobijał się  jakiś mężczyzna. Przychodził rano kiedy spała, bo chciał mieć pewność, że zastanie ją w domu. Ostatnią wizytę wyznaczał sobie kilka minut przed 22:00. I tak potrafił nachodzić ją tygodniami. Dopóki nie obiecała mu, że będzie oddawała pieniądze. To było dziwne, bo chciał od niej kilkanaście tysięcy złotych. Ale co miała zrobić? Obawiam się, że skoro otrzymałam nakaz, to mnie też to spotka i za chwilę ktoś zacznie mnie nachodzić. Czy możecie porozmawiać z komornikiem?” – opowiadała nasza Klientka.

Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, upewnij się, że są one słuszne

Na całe szczęście pani Wanda skontaktowała się z nami w samą porę. Od doręczenia nakazu minęło zaledwie kilka dni, więc mieliśmy jeszcze czas, by odpowiednio zareagować.

Wyjaśniliśmy pani Wandzie, że na sprzeciw od nakazu zapłaty ma 14 dni od doręczenia nakazu zapłaty. W samą porę do nas trafiła! Po analizie całej sprawy postanowiliśmy pomóc. Przedstawiliśmy pani Wandzie propozycję współpracy. Zgodnie z oczekiwaniami powództwo zostało oddalone w całości. Sprawa wygrana!

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, skorzystaj z naszej darmowej konsultacji.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: