• Home
  • Chwilówki
  • Nasza Klientka wielokrotnie przedłużała pożyczkę w Vivusie. Właśnie otrzymała zwrot blisko 15 000 zł

Nasza Klientka wielokrotnie przedłużała pożyczkę w Vivusie. Właśnie otrzymała zwrot blisko 15 000 zł

Nasza Klientka przez wiele miesięcy przedłużała pożyczkę w Vivusie. Oczywiście wzywaliśmy do zwrotu tych pieniędzy nie godząc się na to by kilkanaście tysięcy złotych wyparowało. Niestety, nie doczekaliśmy się przelewu od Vivus wobec czego skierowaliśmy sprawę na drogę sądową. Co było dalej? Dalej sąd wydał nakaz zapłaty, później Vivus dokonał zwrotu blisko 15 000 zł. 

Pozwany: Vivus Finance Sp z o.o.
Wysokość długu: 14.720,65 zł
Zadanie: Odzyskanie wpłat za przedłużenia chwilówek
Uzyskany efekt: Przelew na rachunek całej kwoty dochodzonej pozwem

Szybka pożyczka na spłatę innych długów

Nasza Klientka miała już dość windykacji i wielu innych zobowiązań…

„Kiedyś moja pensja jakoś wyglądała. Od dawna wszystko co zarobię oddaję na długi. Tak jest od lat. Dziś spłaciłam pożyczkę w Vivusie, a oni twierdzą że nic mi się nie należy. Proszę mi to wytłumaczyć. Jak tak dalej pójdzie to już z tych długów nigdy nie wyjdę.”- napisała do nas kilka miesięcy temu pani Jadwiga.

Opłaty za przedłużenia spłaty pożyczek nie mogą znikać

Historia jednak na tym się nie kończy. Zastanowił nas ten email i o co dokładnie chodziło z pożyczką w Vivusie. Okazało się, że Pani Jadwiga nie mogąc spłacić pożyczki w całości przedłużała ją przez wiele miesięcy, a na koniec spłaciła zgodnie z tym co było w umowie. Inaczej mówiąc, pożyczyła ok 4000 zł, przedłużała na kilkanaście tysięcy, a na koniec oddała jeszcze ponad 5000 zł. W sumie więc z 4000 zł spłaciła blisko 20 000 zł. Nie mogliśmy przejść wobec tego obojętnie.

Udało nam się odzyskać opłaty za przedłużenia

Lubimy wyzwania i gdy pani Jadwiga opowiedziała nam z jakim problemem się boryka, podjęliśmy się pomocy. W niektórych sprawach bronimy naszej Klientki przed roszczeniami wierzycieli, w innych pozywamy o zwroty przedłużeń. Kieruje nami ambicja, ale również nieustanna chęć pomagania innym – zazwyczaj tym słabszym, często bezbronnym, nieświadomym, ludziom którzy nie mają ani wiedzy, ani też pieniędzy na pomoc prawną. Nasi specjaliści już tysiące razy udowodnili, że z wielu spraw da się wyjść. Ta, mimo iż nie wyglądała zbyt kolorowo również była do wygrania. Dzięki interwencji naszej kancelarii Vivus zwrócił całą dochodzoną kwotę. Nasza Klientka otrzymała zwrot za przedłużanie pożyczek.

Morał tej historii jest jeszcze taki, że gdyby nie przypadkowy email i szukanie pomocy pewnie koło nosa naszej Klientki przeszłaby taka kasa, która pozwoli teraz w zasadzie od razu zamknąć pozostałe zadłużenia. A przed nami jeszcze kilka takich spraw o zwrot przedłużeń wnoszonych przez Panią Jadwigę. Będziemy o tym oczywiście pisać…

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: