• Home
  • Obrona w sądzie
  • Profi Credit, czyli windykacja która nie miała prawa się wydarzyć. Powództwo upadło w całości

Profi Credit, czyli windykacja która nie miała prawa się wydarzyć. Powództwo upadło w całości

Profi Credit kolejny raz spotkało się z nami w sądzie. Powództwo oczywiście zostało oddalone w całości. Pytanie co teraz? Windykator przez kilka miesięcy nie dawał żyć naszej Klientce, windykował a długu zgodnie z niniejszym wyrokiem nie było i nie ma…

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 7880,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Umowa zawarta byle szybko…

Gdy pan Jan odwiedził siedzibę Profi Credit nie sądził, że udzielenie mu pożyczki potrwa dosłownie 5 minut. Nie zdążył zapoznać się z umową, ponieważ konsultant, z którym rozmawiał kazał mu natychmiast złożyć podpis na dokumencie. Dzięki temu pożyczkobiorca nie miał prawa dowiedzieć się, że samo ubezpieczenie jego pożyczki było warte kilkaset złotych. Na pewno, gdyby ta informacja nie została przed nim zatajona, nie podpisałby żadnego dokumentu obciążającego go kwotą wielu tysięcy złotych za rzekomą ochronę ubezpieczeniową.

Konsultacje w sprawach finansowych

Pan Jan zadzwonił do nas punktualnie o 9:00.

„Do naszej kancelarii dzwoni codziennie kilkadziesiąt osób, kilkaset osób kieruje do nas zapytania na email. Każda sprawa jest dla nas równie ważna, więc staramy się robić naszą robotę dobrze. Od kilkunastu lat skutecznie pomagamy ludziom i nie zamierzamy przestawać” – mówi Łukasz Białkowski współwłaściciel kancelarii.

Po telefonicznej rozmowie pan Łukasz poprosił o dostarczenie do kancelarii wszystkich dokumentów związanych ze sprawą Profi Credit, a zwłaszcza dokumentów z sądu. Dopiero po analizie mógł przedstawić plan działania.

Profi credit przegrał proces

Na całe szczęście ta sprawa, jak i wiele poprzednich z Profi Credit, zakończyła się naszym zwycięstwem. Ponieważ wiedzieliśmy, że mamy rację to sam wyrok nas nie zdziwił. Powództwo zostało oddalone w całości!

 Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: