Hoist I NSFIZ przejął dług i dochodził roszczeń na blisko 60 000 zł

Hoist I NSFIZ zakupił dług wobec pana Grzegorza. Sprawę postanowili skierować na drogę sądową, gdzie spotkali pełnomocnika z naszej Kancelarii. Jak zakończyła się ta historia? Pewnie się domyślacie.

Wierzyciel: Hoist I NSFIZ
Wysokość długu: 59.356,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty to nie koniec świata

Niestety nie każdy szuka pomocy, a to błąd. Otrzymanie nakazu zapłaty nie oznacza zakończenia całej sprawy. Niektórym wydaje się, że to już koniec i należy spłacić kwotę uwzględnioną w nakazie zapłaty. Zanim podejmiecie taką decyzję, apelujemy – spróbujcie skorzystać z pomocy wykwalifikowanych kancelarii specjalizujących się w oddłużaniu. W wielu przypadkach sprawa przyjmuje zupełnie inny obrót. Czasami nawet pozwany może później pozwać powoda. Tak też się zdarza i to wcale nie rzadko.

Skuteczne oddłużanie

Do siedziby naszej kancelarii przyjechał kolejny Klient. Tym razem sprawa dotyczyła zakupionego długu, który od dawien dawna był już przedawniony. Po dokładnej analizie dokumentów zebraliśmy solidne podstawy, żeby wyprocesować się na oddalenie powództwa. Pierw był sprzeciw, później wiele miesięcy pism procesowych. Sąd nie miał wyboru i powództwo oddalił w całości!!!

Jeśli zastanawiasz się czy warto korzystać z pomocy, polecamy zapoznać się z historiami, które zamieszczamy na naszym Portalu Dłużnika. Może choć jedna będzie podobna do Twojej? Może Tobie też jesteśmy w stanie pomóc?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej. To nic nie kosztuje!

 Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy