Dług przejęty przez spółkę RRM Limited upadł w sądzie. Sąd oddalił powództwo w całości

Kolejny raz do naszej Kancelarii oddłużeniowej trafiła zdezorientowana osoba. Sprawa znów dotyczyła firmy RRM Limited, która zajmuje się przejmowaniem wierzytelności od dwóch chwilówek. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i sąd powództwo oddalił w całości.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 2000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na wakacje, która doprowadziła do sprawy w sądzie

Bardzo dużo spraw, które prowadzimy dotyczy sprzedanych długów. Wierzyciele pierwotni coraz częściej przenoszą długi na podmioty wtórne takie jak spółka RRM Limited. Ich głównym celem jest zarobek. A w jaki sposób będzie się to odbywało jest dla nich bez znaczenia. Jest tak jak w tym haśle: „Kasa musi się zgadzać”. Szkoda tylko, że tego samego nie mogą mówić ich dłużnicy.

Kancelaria, która skutecznie oddłuża

Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty i jeszcze tego samego dnia zadzwonił na jeden z podanych przez nas numerów. Podczas rozmowy dowiedział się o całym procesie oddłużania. Jednak, by zacząć go wprowadzać w życie musieliśmy uzyskać pełnomocnictwo. Dopiero po podpisaniu umowy i udzieleniu nam wspomnianego wcześniej pełnomocnictwa mogliśmy przystąpić do obrony.

Przebieg sprawy

W większości przypadkach sprawy wyglądają tak samo. Wiele parabanków ma te same metody działania. Próbują żerować na niewiedzy swoich klientów, przez co naliczają im dodatkowe koszta. Wiele osób boi się sprawy w sądzie lub komornika, którym go straszą i z tych powodów decyduje się spłacać podawane przez pożyczkodawcę kwoty.

Na szczęście coraz więcej osób próbuje domagać się swoich praw. Sprawa naszego Klienta jest kolejnym dowodem na to. Nasz pełnomocnik zebrał wszystkie zarzuty i tym sposobem sprawa zakończyła się naszą wygraną. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości!

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: