• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty z DeltaWise OU i skuteczna obrona naszego Klienta

Nakaz zapłaty z DeltaWise OU i skuteczna obrona naszego Klienta

Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty. Jego szybka reakcja pozwoliła naszej kancelarii błyskawicznie rozpocząć obronę w sądzie. Nasze działania okazały się skuteczne i sąd oddalił powództwo w całości. Kwota nie duża, ale nie chodzi o kwotę. Ważne jest by nie odpuszczać. Przedstawiamy kolejną wygraną sprawę z DeltaWise OU!

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 852,03 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pomoc z długami

„Kilka dni temu otrzymałem nakaz zapłaty. Nie znam się na prawie i nie wiem co powinienem z nim zrobić. Mam iść do sądu, zadzwonić pod jakiś numer, czy czekać na rozprawę? Chciałbym do Państwa przyjechać i porozmawiać o swojej sytuacji” – napisał w mailu pan Wojtek.

Zdajemy sobie sprawę, że w takiej sytuacji jak nasz Klient może być wiele osób. Dlatego postanowiliśmy pomagać na kilka sposobów: osobiście w naszej siedzibie, telefonicznie oraz przez Internet (drogą mailową lub poprzez profil na Facebooku).

Na czym polegało oddłużanie?

Pan Wojtek ponownie do nas napisał. Niestety nie udało nam się z nim spotkać osobiście, ani też porozmawiać telefonicznie. Na szczęście korespondencja mailowa pozwoliła nam dowiedzieć się z jakim problemem borykał się nasz Klient. Mężczyzna dokładnie, krok po kroku opisał historię swojej pożyczki. Aby mieć pewność, co się wydarzyło, poprosiliśmy go, by dosłał nam wszystkie dokumenty związane z pożyczką. Jeśli w międzyczasie brał ich więcej i z różnych firm, poprosiliśmy, aby te dodatkowe informacje również do nas wysłał. Dokonaliśmy analizy tych spraw.

Analiza problemu i jego rozwiązanie

Nasz zespół dokładnie przeanalizował sytuację pana Wojtka. Na podstawie dokumentów dowiedzieliśmy się wszystkiego co było nam potrzebne, by stanąć do obrony Klienta. Pełnomocnik, który go reprezentował, złożył sprzeciw od nakazu zapłaty i wdał się w spór. Sąd oddalił powództwo w całości i tym sposobem udowodnił, że się nie myliliśmy! Kolejny raz skutecznie wprowadziliśmy oddłużanie w życie.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: