Aasa Polska S.A. zwróci naszej Klientce blisko 3000 zł

Tym razem firma Aasa Polska S.A. stanęła po drugiej stronie - tym razem jako pozwana! W imieniu naszej Klientki domagaliśmy się zwrotu nienależnych wpłat. Oczywiście sąd wydał nakaz zapłaty!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Do zwrotu: 2787,52 zł
Zadanie: Pozew o zwrot nienależnych wpłat
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty

Szybka pożyczka

Jakiś czas temu, nagła zmiana w życiu naszej Klientki zmusiła ją do skorzystania z usług jednego z parabanków. Pani Dominika wzięła pożyczkę z miesięcznie płatnymi ratami. Chcąc uniknąć wysokich opłat zdecydowała się szybko spłacić zobowiązanie na długo przed terminem wynikającym z harmonogramu. Niestety jeszcze wtedy nie wiedziała, że pożyczkodawca przy wcześniejszej spłacie powinien proporcjonalnie pomniejszyć koszty pożyczki. Wobec zapłaty całego długu najpierw zdecydowaliśmy się wezwać do zwrotu Aasa Polska S.A., a wobec braku reakcji na wezwanie także pozwać o zwrot.

Konsultacja prawna

Polecamy skorzystać z darmowej konsultacji prawnej. Czasami podczas niej można dowiedzieć się bardzo istotnych rzeczy. Dobrym przykładem na to, jest właśnie nasza Klientka, która chciała zapytać nas o zupełnie inną sprawę. Podczas spotkania przez przypadek dowiedzieliśmy się o sprawie z Aasa. Suma sumarum nasze spotkanie zakończyło się podpisaniem umowy i udzieleniem nam pełnomocnictwa. A dzięki niemu rozpoczęliśmy odzyskiwanie pieniędzy, które nasza Klientka może przeznaczyć np na spłatę innych zobowiązań.

Działania kancelarii oddłużeniowej

Nasz pełnomocnik próbował skontaktować się z pożyczkodawcą i polubownie odzyskać pieniądze. Niestety bezskutecznie. Jedynym rozwiązaniem było wkroczenie na drogę sądową.

Podczas konsultacji prawnej mogą Państwo pytać o wszystko, co dotyczy naszej specjalizacji. Na każde pytanie chętnie udzielamy odpowiedzi i jeszcze chętniej pomagamy.

Co należy zrobić, aby skorzystać z naszej konsultacji? Wystarczy umówić się na spotkanie. Jeśli nie dysponują Państwo czasem lub godziny pracy pokrywają się z naszymi, można skontaktować się z nami w inny sposób. Odpowiadamy na maile oraz telefony. Do każdej sprawy podchodzimy z wielką dokładnością i rzetelnością. Bardzo istotne w tym wszystkim jest to, że zapewniamy przy tym pełną dyskrecję!

Masz do nas pytania? Zadzwoń i umów się na spotkanie.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebookuj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy