Ultimo NSFIZ - kolejna cesja wierzytelność, która udało nam się podważyć

Ultimo NSFIZ to podmiot, który skupuje wierzytelności z różnych firm: branża telekomunikacyjna, bankowa, pożyczkowa i ubezpieczeniowa. Następnie próbuje dochodzić zwrotu zadłużenia. Wygraliśmy z Ultimo już kilkaset procesów, w kolejnych setkach albo cofali pozew, albo nie uzupełniali braków pozwu. Dziś przedstawiamy kolejną sprawę, która skończyła się wygraną naszej Kancelarii.

Wierzyciel: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: 4611 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zatajona pożyczka

 Kolejna nasza historia dotyczy młodego małżeństwa. Co prawda pożyczkę wziął mąż naszej Klientki, ale…no właśnie – Klientką była pani Aleksandra.

„Jesteśmy dość młodym małżeństwem i niektóre rzeczy dopiero zaczynają wychodzić. Gdyby nie nakaz zapłaty, który odebrałam, pewnie nigdy nie dowiedziałabym się o kłopotach mojego męża. Dopiero, gdy zmusiłam go do mówienia, opowiedział mi o długach. Proszę o pomoc, co mogę zrobić w takiej sytuacji?” – opowiadała pani Aleksandra.

Ultimo NSFIZ odkupiło dług

Poprosiliśmy panią Aleksandrę, aby skontaktowała się z naszym specjalistą – Łukaszem Białkowskim. Od ponad 14 lat pan Łukasz pomaga zadłużonym osobom. Jest to jego praca, ale również wielka pasja. Pomoc innym daje mu mnóstwo satysfakcji.

Podczas rozmowy okazało się, że nakaz zapłaty dotyczył firmy Ultimo NSFIZ. Ale jak w wielu podobnych historiach – nie była to przegrana sprawa!

Działania naszej kancelarii

Nasza Klientka musiała odbyć ze swoim mężem poważną rozmowę. Niestety mąż musiał zaangażować się w swoją sprawę, ponieważ bez podpisania z nim umowy i udzieleniu nam pełnomocnictwa nie mogliśmy rozpocząć obrony przed nakazem zapłaty. Na szczęście kilka dni po wizycie pani Aleksandry otrzymaliśmy podpisane przez mężczyznę dokumenty. Dzięki temu rozpoczęliśmy skuteczną obronę! Sąd oddalił powództwo w całości. Sprawa długu zniknęła, a my pomogliśmy kolejnej osobie.

Jeśli podobnie jak nasza Klientka potrzebujesz konsultacji prawnej, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że nie będzie to stracony czas.

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Ultimo NSFIZ

Ultimo NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy