PKO Bank Polski po naszym sprzeciwie cofnął pozew

PKO Bank Polski zrezygnował z dalszej walki. Gdy wykazaliśmy nieprawidłowości, wycofał swój pozew, a Sąd umorzył postępowanie.

Wierzyciel: PKO BP S.A.
Wysokość długu: 17.881,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone wobec cofnięcia pozwu

Zadłużenie, które skończyło się nakazem zapłaty

W wielu przypadkach odebranie nakazu zapłaty wzbudza uczucie strachu. Niejedna osoba jest przekonana o tragicznym zakończeniu sprawy. Dlatego postanowiliśmy pomagać właśnie tym, którzy mają problemy z zadłużeniami. Nie każda historia musi mieć negatywne zakończenie, a w zasadzie - często nie ma. To, co jest bardzo ważne, to aby spróbować znaleźć rozwiązanie! Założenie nogi na nogę to słaby pomysł.

Gdy do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty, kobieta postanowiła poszukać wyjścia z sytuacji. Podana kwota zadłużenia wynosiła prawie 18 000 zł.

Gdzie należy szukać pomocy?

Niektóre osoby trafiają do nas dzięki swoim znajomym, którzy kiedyś byli naszymi klientami. Inni czytają nasz Portal Dłużnika, są też tacy, którzy znają nasz profil na Facebooku. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby skorzystać z pomocy, którą oferujemy.

Po wykonaniu telefonu, pani Barbara postanowiła odwiedzić nas osobiście. Wzięła ze sobą wszystkie dokumenty, które od razu pomogły nam  przeanalizować jej sprawę. Gdy opowiedzieliśmy o naszym planie, kobieta zdecydowała się na dalszą współpracę z nami.

 Skuteczne działania naszej Kancelarii oddłużeniowej

Dokładnie, krok po kroku przygotowaliśmy się do obrony. Stało się dokładnie tak, jak myśleliśmy – na wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty powód wycofał pozew. W dokumentach było naprawdę bardzo wiele nieścisłości więc taka reakcja Banku zupełnie nas nie dziwi.

 Chcesz umówić się na spotkanie? Zadzwoń na podany numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy