• Home
  • Chwilówki
  • Kolejna sprawa z Profi Credit i kolejny sukces. Oddłużanie ma sens!

Kolejna sprawa z Profi Credit i kolejny sukces. Oddłużanie ma sens!

Naszym przeciwnikiem znów była firma Profi Credit. Po otrzymaniu pełnomocnictwa wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w kolejny spór. Oczywiście wcześniej pozwany został zwolniony z opłaty od zarzutów i sąd zawiesił wykonalność nakazu zapłaty. Na koniec powództwo oddalił w całości i sprawy nie ma!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 14.840,99 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrofna procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka z parabanku, która…

Wiele historii, z którymi mamy do czynienia rozpoczyna się od pożyczki w parabanku. Dlaczego nasza Klientka się na nią zdecydowała, skoro tak wiele złego słyszy się o tych instytucjach? Bardzo często nasi klienci posiadają zły wpis w BIKu (Biuro Informacji Kredytowej) i żaden bank nie decyduje się na udzielenie im kredytu. Innym powodem jest czas w jakim pożyczka przechodzi na konto pożyczkobiorcy. Wystarczy kilkanaście minut, aby wszystko zostało zrealizowane. Obecnie, nie trzeba wychodzić z domu, by otrzymać pożyczkę.

Nasza Klientka znalazła się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebowała błyskawicznego zastrzyku gotówki. Czas nie był po jej stronie i musiała natychmiast działać. Postanowiła skorzystać z usług firmy Profi Credit. Niestety nie przewidziała nagłego obrotu sytuacji.

… zakończyła się w sądzie

Pewnego dnia do rąk naszej Klientki trafił  nakaz zapłaty z sądu. Okazało się, że pożyczkodawca domaga się od niej zwrotu pieniędzy na większą kwotę niż wzięta przez nią pożyczka. Niestety wszelkie jej prośby o rozsądne podejście do sprawy były ignorowane. Na nic zdało się dzwonienie, pisanie maili i wysyłanie listów do Bielska-Białej. Gdy pojechała do punktu, w którym wzięła pożyczkę, również spotkała się z odmową. Postanowiła nie poddawać się i odszukała kancelarię, która specjalizowała się w oddłużaniu. Tak odnalazła nas!

Kancelaria, która pomaga wyjść z trudnych sytuacji

Determinacja zadłużonej kobiety doprowadziła ją do naszej kancelarii. Kobieta wykonała telefon i umówiła się na spotkanie. Poprosiliśmy ją, aby wzięła ze sobą dokumenty związane z pożyczką: umowę, ewentualne aneksy, pisma i oczywiście sam nakaz zapłaty z odpisem pozwu. Poinformowaliśmy ją, że te zaświadczenia pomogą nam szybko przeanalizować jej sprawę.

Gdy przestudiowaliśmy wszystkie papiery, wiedzieliśmy już jak możemy pomóc. Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty. Po kilku miesiącach sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości!

Oddłużanie to nasza specjalność. Nasz zespół to głównie zdeterminowani prawnicy, którzy wygrali już tysiące spraw.

Jeśli szukasz pomocy przy swoim zadłużeniu, skontaktuj się z nami.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: