Był SKOK Stefczyka, później Asekuracja, czyli kolejne udane negocjacje po prawomocnym nakazie zapłaty

Najpierw był Skok Stefczyka, następnie była Asekuracja. Okazało się, że wierzyciel przystał na nasze propozycje i zawarł z dłużnikiem umowę ugody. Dzięki porozumieniu stron, nasza Klientka nie musi już żyć z komornikiem na głowie. Wraca normalność...

Wierzyciel: Asekuracja Sp. z o.o.
Wysokość długu: 48.247,99 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Ugoda i spłata w ratach

Zadłużenie w Skoku Stefczyka

Nasza Klientka kilka lat temu wzięła pożyczkę w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo - Kredytowej im. Franciszka Stefczyka. Niestety jej sytuacja diametralnie się zmieniała i nie była w stanie uregulować długu. Później było już tylko gorzej. Najpierw wypowiedzenie umowy, później komornik, rozwód z mężem i cesja wierzytelności do Asekuracji. Gdy trafiła do nas Pani Julia przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Przez wiele lat milcząco godziła się na egzekucję komorniczą. Ani razu nie wystąpiła o zawarcie porozumienia z wierzycielem.

Kancelaria, która zna się na negocjacjach

Pani Julia postanowiła odszukać firmę, która pomogłaby jej wybrnąć z kłopotów. Postanowiła odwiedzić naszą siedzibę i na spokojnie porozmawiać, poszukać wyjścia z sytuacji. Opowiedzieliśmy o podobnych sprawach. Chcieliśmy, aby kobieta zobaczyła, że były nawet gorsze historie, z których również udało się skutecznie wybrnąć. Przecież komornik nie oznacza, że sprawa jest z góry przegrana. Swoją drogą, dużą część negocjacji z wierzycielami rozpoczynamy, gdy sprawa od dawna jest już u komornika, a wcześniej był już nakaz zapłaty / wyrok. Co ma zrobić w takiej sytuacji dłużnik? Pogodzić się, że do końca życia będzie przeciwko niemu prowadzona egzekucja? Czekać, aż położy inne zobowiązania, czy zwyczajnie czekać aż go zlicytują do skarpetek? Jesteśmy zdania, że warto negocjować.

Gdy kobieta podpisała z nami umowę, poprosiliśmy jeszcze o pełnomocnictwo. Po dopełnieniu formalności mogliśmy rozpocząć negocjacje z Asekuracją Sp. z o.o.

Pozytywne zakończenie sprawy

Nasz pełnomocnik wystosował pismo o zawarcie umowy ugody. Opisał szczegółowo sytuację w jakiej była nasza Klientka oraz zapewnił, że w dalszym ciągu kobieta chce oddać zadłużenie. Pani Julia znalazła dobrze płatną pracę i dzięki temu była w stanie stopniowo oddawać kwotę zadłużenia. Zależało nam, aby ilość rat była odpowiednia do jej zarobków, czyli aby nasza Klientka mogła co miesiąc dokonywać przelewu oraz posiadać przy tym środki potrzebne jej do życia.

Udało się!

Pożyczkodawca zgodził się na spłatę w ratach. W ten sposób sprawa, która zapewne miałaby fatalne zakończenie, zakończyła się pozytywnie!

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy