Express Profit przegrało z nami w sądzie! Dług naszego Klienta zniknął

Express Profi przegrało sprawę! Rzetelnie przygotowaliśmy się do obrony naszego Klienta i wygraliśmy sprawę – Sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: Express Profi
Wysokość długu: 2850,96 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przedłużona pożyczka

Do Kancelarii przyjechał młody mężczyzna, który ku naszemu zdziwieniu miał już sporo długów. Jak się okazało „chwilówka”, którą wziął nie była przez niego spłacana na czas. Mężczyzna niestety nie posiadał środków finansowych, aby oddać pieniądze w całości, więc kilkakrotnie próbując ratować się z sytuacji, przedłużył termin pożyczki. Wiązało się to oczywiście z wniesieniem kolejnych opłat. Jego dług cały czas się powiększał mimo, że dokonywał regularnych wpłat. W końcu mężczyzna postanowił poszukać pomocy. W Internecie odnalazł nasz Portal Dłużnika, przeczytał opisane przez nas historie i jeszcze tego samego dnia zadzwonił pod wskazany numer.

Rozmowa z Kancelarią

Sprawa trafiła do współwłaściciela Kancelarii - Pana Łukasza Białkowskiego. W chwili obecnej jest on niekwestionowanym ekspertem w swojej dziedzinie. Jego praca daje mu mnóstwo satysfakcji, a lista wygranych spraw stale się powiększa.

Sprawa naszego Klienta bardzo szybko się skończyła. Wystarczyło, że mężczyzna zareagował w terminie na nakaz zapłaty i powierzył nam swoją sprawę. Po otrzymaniu pełnomocnictwa wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i przystąpiliśmy do obrony procesowej. Nasze argumenty były tak mocne, że wygraliśmy sprawę – Sąd oddalił powództwo!

 Masz pytania? Zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy