Mispra Capital i błędna cesja wierzytelności

Mispra Capital zakupiło zadłużenie naszego Klienta. Gdy rozpoczęli działania windykacyjne, na ich drodze stanęła nasza Kancelaria. We wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty udowodniliśmy wadę cesji. Sąd oddalił powództwo w całości. 

Wierzyciel: Mispra Capital Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3986,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

"Dług" i nakaz zapłaty

Gdy korzysta się z wielu „chwilówek” w różnych firmach, najzwyczajniej w świecie można się pogubić. Firmy oraz kwoty różnych pożyczek mogą się mieszać i doprowadzić do niepotrzebnych problemów.

Nasz Klient wielokrotnie brał pożyczki i pogubił się w swoich rachunkach. Dopiero, gdy otrzymał nakaz zapłaty postanowił uporządkować swoje sprawy.

„Wydawało mi się, że kontroluję wszystkie wydatki. Miałem nawet zeszyt, w którym prowadziłem zapisy dotyczące moich pożyczek. Dopiero, gdy otrzymałem nakaz zapłaty, uświadomiłem sobie, że dawno do tego zeszytu nie zaglądałem. Teraz pozywa mnie Mispra Capital i kompletnie nie wiem co to za jedni.” – mówił nasz Klient.

Mispra Capital zakupuje zadłużenie

Gdy do naszych rąk trafiły wszystkie dokumenty, dowiedzieliśmy się z nich, że jego zadłużenie zostało sprzedane. Firma, która je zakupiła doliczyła dodatkowe opłaty, a to dało łącznię kwotę na prawie 4 000 zł.

Po podpisaniu z naszym Klientem umowy, wyznaczyliśmy pełnomocnika, który reprezentował pozwanego w sądzie. Dzięki temu nasz Klient nie musiał przejmować się sprawą w sądzie. Po zebraniu przez nas wszystkich potrzebnych informacji, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Nie została wykazana legitymacja czynna powoda do dochodzenia roszczenia. Sąd oddalił powództwo w całości. Wygraliśmy!

Szukasz rozwiązania ze swoimi długami? Zadzwoń do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy