Debito NSFIZ cofnął pozew

Fundusz Debito NSFIZ próbował odzyskać od naszej Klientki kwotę blisko 3 000 zł. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i Debito NSFIZ „stchórzył”! Pozew został cofnięty.

Wierzyciel: Debito NSFIZ
Wysokość długu: 2682 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Cofnięcie pozwu, umorzenie postępowania

Nakaz zapłaty zmotywował do działania

 „Otrzymałam nakaz zapłaty i nie wiem co mam z nim zrobić. Mam dopiero 18 lat i kilka miesięcy temu wzięłam w tajemnicy przed rodzicami pożyczkę. Na całe szczęście, gdy dostarczono mi nakaz, nie było ich w domu. Wielokrotnie powtarzali mi, żebym z rozwagą wydawała pieniądze, ale ja nigdy nie chciałam ich słuchać. Dopiero teraz widzę, że jednak mieli rację. Uprzejmie proszę o informację co w mojej sprawie da się zrobić. Czy tą sprawę da się wygrać i ile będzie to kosztować?” – pisała w mailu pani Nikola.

 Obrona i sposób na zadłużenia

Kancelaria oddłużeniowa specjalizuje się w oddłużaniu. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, ale zajmujemy się sprawami z całego kraju. Doświadczenie zdobywaliśmy latami, by teraz zdecydowaną ich większość dopisywać do wygranych! Naszą skuteczność w działaniu szacujemy na ok. 70 – 80%.

Jesteśmy grupą doświadczonych osób, które każdego dnia walczą o wygranie kolejnych spraw.

Przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkim dokumentom. Przeanalizowaliśmy skąd pojawiła się konkretna kwota zadłużenia. Gdy wiedzieliśmy już jak rozegrać tą batalię, wkroczyliśmy do gry. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i to wystarczyło, by Debito NSFIZ uciekło z pola walki. Wycofali swój pozew. W tej sprawie sąd umorzył postępowanie.

Jeśli czujesz, że sama/sam nie poradzisz sobie z zadłużeniem, skontaktuj się z nami.

Zachęcamy każdego do skorzystania z naszej darmowej konsultacji prawnej. Ona do niczego nie zobowiązuje. Może jedynie pomóc.

Jeśli masz pytania, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: