Daily Finance pozwało naszego Klienta

Daily Finance złożyło pozew. Na szczęście nasz Klient skorzystał z naszej darmowej porady prawnej i dzięki niej dowiedział się, że jego sprawa jest do wygrania. Reprezentowaliśmy go w sądzie i sprawę wygraliśmy! Jak widać nawet o niewielkie kwoty warto walczyć!

Wierzyciel: Daily Finance
Wysokość długu: 1189,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty

Pan Wojtek otrzymał pożyczkę w parabanku. Niespodziewanie po jakimś czasie listonosz doręczył mu nakaz zapłaty. Po zapoznaniu się z dokumentami okazało się, że dochodzona kwota różni się od faktycznego zadłużenia. Efekt? O tym kilka słów poniżej...

Czy można pozbyć się długów?

Z nami jest to możliwe! Po zgłoszeniu się do naszej Kancelarii, panu Wojtkowi wróciła nadzieja w ludzi. Zdajemy sobie sprawę jak problemy z długami wpływają na stan psychiczny osoby zadłużonej. Wiemy też, że nie każdy dług jest słusznie naliczony! Tak właśnie było w tym przypadku.

Po zapoznaniu się z dokumentami pana Wojtka, przystąpiliśmy do podpisania umowy, przyjęliśmy pełnomocnictwo i zajęliśmy się sprawą naszego Klienta. Po naszej ingerencji Sąd uchylił nakaz zapłaty, a następnie oddalił powództwo w całości! Dług zniknął.

Jeśli masz długi, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy