Daily Finance pozwało naszego Klienta

Daily Finance złożyło pozew. Na szczęście nasz Klient skorzystał z naszej darmowej porady prawnej i dzięki niej dowiedział się, że jego sprawa jest do wygrania. Reprezentowaliśmy go w sądzie i sprawę wygraliśmy! Jak widać nawet o niewielkie kwoty warto walczyć!

Wierzyciel: Daily Finance
Wysokość długu: 1189,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty

Pan Wojtek otrzymał pożyczkę w parabanku. Niespodziewanie po jakimś czasie listonosz doręczył mu nakaz zapłaty. Po zapoznaniu się z dokumentami okazało się, że dochodzona kwota różni się od faktycznego zadłużenia. Efekt? O tym kilka słów poniżej…

Czy można pozbyć się długów?

Z nami jest to możliwe! Po zgłoszeniu się do naszej Kancelarii, panu Wojtkowi wróciła nadzieja w ludzi. Zdajemy sobie sprawę jak problemy z długami wpływają na stan psychiczny osoby zadłużonej. Wiemy też, że nie każdy dług jest słusznie naliczony! Tak właśnie było w tym przypadku.

Po zapoznaniu się z dokumentami pana Wojtka, przystąpiliśmy do podpisania umowy, przyjęliśmy pełnomocnictwo i zajęliśmy się sprawą naszego Klienta. Po naszej ingerencji Sąd uchylił nakaz zapłaty, a następnie oddalił powództwo w całości! Dług zniknął.

Jeśli masz długi, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: