Kreos NSFIZ – powództwo oddalone w całości!

Kreos NSFIZ pozwał naszą Klientkę. Na szczęście, po naszej obronie zadłużenie zniknęło. Wiemy jak skutecznie pomagać w oddłużaniu!

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 12.159 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jak powstają długi?

Czasami najzwyczajniej w świecie brakuje nam pieniędzy. Wiele osób musi odkładać co miesiąc z wypłaty konkretną kwotę, aby za jakiś czas kupić to, na co zbierali. Niektórzy odkładają na wakacje, inni pragną podnieść swój status społeczny kupując drogie przedmioty i ubrania. Są też tacy, którzy potrzebują na remont lub naprawę zepsutego sprzętu. Opcji jest bardzo dużo.

Nakaz zapłaty

Minęło kilka miesięcy i pani Ilona otrzymała nakaz zapłaty. Fundusz Kreos przejął dług od pierwotnego wierzyciela i rozpoczął windykację należności. Domagał się spłaty zadłużenia oraz dodatkowych kosztów. W ten sposób dług pani Ilony był zdecydowanie większy niż faktyczna kwota zadłużenia. Czy było jakieś wyjście z tej sytuacji, czy pani Ilona musiała oddać zadłużenie na kwotę ponad 10 000zł?

Oddłużanie

Po rozmowie z nami pani Ilona wiedziała, że jej sprawa nie jest przegrana. Musiała jedynie uzbroić się w cierpliwość i nam zaufać. Aby podjąć z naszą kancelarią współpracę należy najpierw opowiedzieć nam o całej sprawie, a następnie podpisać z nami umowę. Dopiero później, gdy otrzymamy pełnomocnictwo, możemy przystąpić do planu oddłużania.

W przypadku naszej Klientki wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty był na tyle skuteczny, że sprawa została zakończona. Sąd oddalił powództwo w całości!

„Zdaję sobie sprawę, że to było moje niedopatrzenie, że nie spłacałam pożyczki. Ale żeby kwota aż tak urosła? Coś mi tu nie pasowało. Dobrze, że zanim dokonałam wpłat, zadzwoniłam do Państwa” – podziękowała nam pani Ilona.

Masz pytania? Zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: