Kolejna wygrana z KIM Finance

KIM Finance domagało się od naszego Klienta zadłużenia na ponad 6 000 zł. Gdyby rodzina naszej Klientki nie zgłosiła się do naszej Kancelarii po pomoc, możliwe, że ta historia miałaby tragiczne zakończenie. Na całe szczęście obroniliśmy naszą Klientkę, która teraz może z ulgą odetchnąć.

Wierzyciel: KIM Finance Sp z o. o.
Wysokość długu:  6.862,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Powiększający się dług może doprowadzić do tragedii

Kilka minut wystarczyło, by nieprzemyślana decyzja naszej Klientki weszła w życie. Pod wpływem emocji kobieta wzięła pożyczkę na bieżące wydatki. Jak sama przyznaje nigdy nie przyszło jej do głowy, że ta decyzja będzie miała tak dramatyczne skutki.

Samo wzięcie chwilówki było bardzo wygodne: wypełniasz wniosek, czekasz na decyzję pożyczkodawcy i jeśli jest ona pozytywna, otrzymujesz  pieniądze. Problem w tym, że nie była w stanie oddać całego zadłużenia na czas.

Ale pożyczkodawca na wszystko jest przygotowany…

Pożyczkę refinansowała spółka KIM Finance. Oznacza to, że spłaciła pierwotnego wierzyciela natomiast dług powiększony o kolejne opłaty nadal istniał w spółce KIM Finance.

Dług naszej Klientki urósł do kwoty blisko 7 000 zł! To doprowadziło do załamania nerwowego kobiety.

Interwencja rodziny

Do naszej Kancelarii przyjechało rodzeństwo zadłużonej kobiety. Prosili o natychmiastową pomoc, ponieważ nie wiedzieli co lada dzień może się wydarzyć. Ich siostra, a nasza Klientka próbowała odebrać sobie życie! Otrzymaliśmy zgodę na opisanie tej historii, ponieważ ma to posłużyć jako przestroga dla wszystkich, którzy zamiast poprosić o pomoc zamykają się w sobie i nie szukają żadnego rozwiązania.

Oszem, bardzo ciężko jest walczyć z długami, ale lepiej spróbować, zanim będzie za późno.

Oddalone powództwo, czyli wygrana sprawa

Wnieśliśmy sprzeciw, wdaliśmy się w spór i sprawę wygraliśmy. Jak widać nasze zarzuty okazały się celne bowiem sąd oddalił powództwo w całości. Widać, nawet z najgorszej sytuacji można wyjść suchą nogą. Strach pomysleć, jak ta historia mogłaby się skończyć gdyby sprawa trafiła do komornika…

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej. Ona nic nie kosztuje, a może okazać się światełkiem w tunelu.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: