Kolejna wygrana z KIM Finance

KIM Finance domagało się od naszego Klienta zadłużenia na ponad 6 000 zł. Gdyby rodzina naszej Klientki nie zgłosiła się do naszej Kancelarii po pomoc, możliwe, że ta historia miałaby tragiczne zakończenie. Na całe szczęście obroniliśmy naszą Klientkę, która teraz może z ulgą odetchnąć.

Wierzyciel: KIM Finance Sp z o. o.
Wysokość długu:  6.862,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Powiększający się dług może doprowadzić do tragedii

Kilka minut wystarczyło, by nieprzemyślana decyzja naszej Klientki weszła w życie. Pod wpływem emocji kobieta wzięła pożyczkę na bieżące wydatki. Jak sama przyznaje nigdy nie przyszło jej do głowy, że ta decyzja będzie miała tak dramatyczne skutki.

Samo wzięcie chwilówki było bardzo wygodne: wypełniasz wniosek, czekasz na decyzję pożyczkodawcy i jeśli jest ona pozytywna, otrzymujesz  pieniądze. Problem w tym, że nie była w stanie oddać całego zadłużenia na czas.

Ale pożyczkodawca na wszystko jest przygotowany…

Pożyczkę refinansowała spółka KIM Finance. Oznacza to, że spłaciła pierwotnego wierzyciela natomiast dług powiększony o kolejne opłaty nadal istniał w spółce KIM Finance.

Dług naszej Klientki urósł do kwoty blisko 7 000 zł! To doprowadziło do załamania nerwowego kobiety.

Interwencja rodziny

Do naszej Kancelarii przyjechało rodzeństwo zadłużonej kobiety. Prosili o natychmiastową pomoc, ponieważ nie wiedzieli co lada dzień może się wydarzyć. Ich siostra, a nasza Klientka próbowała odebrać sobie życie! Otrzymaliśmy zgodę na opisanie tej historii, ponieważ ma to posłużyć jako przestroga dla wszystkich, którzy zamiast poprosić o pomoc zamykają się w sobie i nie szukają żadnego rozwiązania.

Oszem, bardzo ciężko jest walczyć z długami, ale lepiej spróbować, zanim będzie za późno.

Oddalone powództwo, czyli wygrana sprawa

Wnieśliśmy sprzeciw, wdaliśmy się w spór i sprawę wygraliśmy. Jak widać nasze zarzuty okazały się celne bowiem sąd oddalił powództwo w całości. Widać, nawet z najgorszej sytuacji można wyjść suchą nogą. Strach pomysleć, jak ta historia mogłaby się skończyć gdyby sprawa trafiła do komornika...

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej. Ona nic nie kosztuje, a może okazać się światełkiem w tunelu.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy