• Home
  • Chwilówki
  • KIM Finance i powództwo oddalone w całości. Jak zwykle broniliśmy zadłużonej osoby

KIM Finance i powództwo oddalone w całości. Jak zwykle broniliśmy zadłużonej osoby

KIM Finance dokonywało refinansowania pożyczki pana Kajetan doliczając kolejne koszty! Skutecznie reprezentowaliśmy mężczyznę w sądzie i wygraliśmy jego sprawę – sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: KIM Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 4269 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka nie do spłacenia

Pan Kajetan wziął pożyczkę w jednej firmie. Opowiadając nam nie chciał podawać informacji na co była mu potrzebna określona kwota pieniędzy. Rozumiemy jego podejście i oczywiście nie dopytywaliśmy. Problem nie tkwi w tym, na co była pożyczka, a jak zlikwidować zadłużenie. Dług naszego Klienta niestety okazał się zbyt duży, aby mężczyzna mógł go spłacić w terminie. „Na szczęście” pożyczkodawca w razie takich sytuacji miał przygotowane rozwiązania. Tylko czy były one korzystne dla jego Klientów?

Refinansowanie, gdy nie ma pieniędzy na spłatę?

KIM Finance to firma, która refinansuje pożyczki. Oznacza to, że jest to firma, która ściśle współpracuje z wierzycielem, który udzielił naszemu Klientowi pożyczki. Gdy klienta nie stać na spłatę zadłużenia wierzyciel wtórny proponuje mu zawarcie umowy z drugą firmą, która pokryje koszt jego długu. Ale to nie oznacza końca zadłużenia. Owszem długu w pierwszej firmie już nie ma, natomiast pojawia się w tej, która spłaciła ową pożyczkę. Czyli tak właściwie jesteśmy bez długu, ale jednak dług mamy.

Kancelaria, która pomaga w walce z długami

Gdy do naszego Klienta trafił sądowy nakaz zapłaty, pan Kajetan postanowił skorzystać z naszej darmowej porady prawnej.

Podczas naszej rozmowy opowiedzieliśmy o działaniu wielu firm, które tylko czekają na to, by móc podać klienta do sądu. W ten sposób naliczają dodatkowe koszta i liczą na to, że przestraszona osoba nie podejmie się jakiejkolwiek walki tylko wyrazi zgodę na spłacanie zadłużenia. Na całe szczęście nasz Klient skorzystał z porady i dzięki temu wygrał z KIM Finance. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie pisma procesowe przyczyniły się do wygranej. Sąd oddalił powództwo w całości!

Kontakt z nami jest dopasowany do Państwa: można umówić się na wizytę w naszej siedzibie, porozmawiać z nami przez telefon lub jeśli Państwu wygodniej – wysłać do nas e-mail. Staramy się na wszystkie odpowiedzi odpisywać natychmiast. Gwarantujemy również pełną dyskrecję! Ważne, by czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie powierzając nam swoje sprawy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: