Kolejny raz spotykamy się z firmą Profi Credit w sądzie. I kolejny raz wygrywamy!

Profi Credit pozwało naszego kolejnego Klienta. Pan Leszek po odebraniu nakazu zapłaty powierzył nam swoją sprawę. To był dobry krok, ponieważ w finale jego zadłużenie przestało istnieć.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 14881,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od wyroku zaocznego, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jak można nawiązać z nami współpracę?

Pracujemy przez pięć dni w tygodniu, od godziny 9:00-17:00. Siedziba firmy mieści się w Łodzi, ale to nam nie przeszkadza, by reprezentować Klientów również z innych miast. Skontaktować się z nami można wedle uznania. Niektóre osoby wolą tradycyjny kontakt osobisty, inne nie chcą wychodzić z domu i do nas dzwonią. Są jeszcze tacy, którzy wolą napisać list (tradycyjny list lub mailowy).

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest samemu walczyć z zadłużeniami. Czasami odbija się to na psychice naszych Klientów, ponieważ niektóre firmy rozpoczynają perfidną windykację.

Nakaz zapłaty na rzecz Profi Credit

Do rąk pana Leszka trafił nakaz zapłaty.

„Otrzymałem nakaz zapłaty i absolutnie nie mam do tego głowy. Na samo hasło „sąd” i „proces” mój mózg po prostu się wyłącza. Nie znam się na tym i nie rozumie tego całego bełkotu prawniczego. Jeśli uda się Wam wygrać sprawę będę Państwu dozgonnie wdzięczny. Jak wygląda u Was prowadzenie sprawy?” – pytał mężczyzna.

Nakaz zapłaty stanowi dla nas zielone światło do działania. Bardzo dokładnie analizujemy wszystkie dokumenty. Interesuje nas wszystko co było związane z pożyczką. Każdy szczegół ma tutaj ogromne znaczenie.

Wielokrotnie spotykaliśmy się ze sprawami Profi Credit i zdecydowana większość kończyła się oddaleniem w całości. W tym przypadku również udało nam się wygrać. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Sąd uchylił wyrok zaoczny w całości, a następnie oddalił powództwo.

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: