Kancelaria Medius to kolejna z firm, która przejmuje zadłużenia. Pozwanym była nasza Klientka, pani Maria. Spór, w który się wdaliśmy był jak odbijanie piłeczki. Na całe szczęście po zadłużeniu na ponad 7 000zł nie pozostało już śladu. Kolejne zwycięstwo po naszej stronie! Wierzyciel: Kancelaria Medius S.A. Wysokość długu: 7854zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa Uzyskany efekt: Oddalona apelacja

Najpierw był nakaz zapłaty

Skontaktowała się z nami pani Maria, która otrzymała nakaz zapłaty z sądu. Ponoć została pozwana przez jakiś podmiot o którym nigdy nie słyszała. Kwota dochodzona pozwem wzięta była całkowicie z księżyca. Warto było przyjrzeć się dokumentom. Nie raz i nie dwa wygrywaliśmy sprawy z powództwa Kancelarii Medius.

Obrona

Po otrzymaniu pełnomocnictwa od naszej Klientki przystąpiliśmy do działania. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, później wdaliśmy się w spór. Sąd I instancji oczywiście powództwo oddalił w całości. Wydawało się, że sprawa zakończona jednak nasz przeciwnik nie dał za wygraną. Kancelaria Medius złożyła apelację. Oznacza to, że nie zgodzili się z decyzją sądu. Walczyli dalej. Ale my również się nie poddawaliśmy! Sąd oddalił apelację w całości. Sprawa zakończyła się naszym zwycięstwem, a powód winien teraz opłacić koszty dwóch instancji. Pragniemy pomagać ludziom, których niesłusznie pozywa się w najróżniejszych sprawach. Wiele firm, korzysta z tego, że ich klient absolutnie nie zna się na prawie. Jeśli ktoś nie spłacił zadłużenia, to oczywiście pożyczone pieniądze należy oddać, ale absolutnie nie powinien oddawać pieniędzy, które bezprawnie zostały mu naliczone! Kontakt do nas: +48 570 105 708 +48 530 182 192 pomoc@portal-dluznika.pl Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/ Dokumenty w tej sprawie: