Wygraliśmy kolejną sprawę

Sprawa sądowa z DeltaWise OU i znów wygraliśmy sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 4711,62zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nieprzemyślana pożyczka

Do naszej kancelarii przychodzą również takie osoby, które pod wpływem emocji skorzystały z szybkich pożyczek. Niestety bardzo często te nieprzemyślane decyzje mają też nieprzyjemne skutki. W tym przypadku dług pana Macieja urósł na kwotę kilku tysięcy.

„To była okazja! Wraz ze znajomymi trafiliśmy na giełdę sprzętów AGD. Wszystko co tam było, było w promocyjnych cenach. Nie mogłem się oprzeć i postanowiłem zrobić zakupy na prezenty świąteczne. Ceny naprawdę były kuszące” - opowiedział nam nasz Klient.

Nakaz sądowy i obrona

Dług naszego Klienta został sprzedany firmie DeltaWise OU. W przypadku naszego Klienta wykazaliśmy, że roszczenie jest bezzasadne. Cesja wierzytelności nie była przeprowadzona prawidłowo, a dodatkowo do rąk pana Maćka nigdy nie trafiła informacja o sprzedaniu jego długu. Używając tych argumentów wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz problemy z długami i szukasz pomocy – skontaktuj się z nami! Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy