Pozwaliśmy Vivus Finance o zwrot przedłużeń! Sąd wydał nakaz zapłaty

Nasz Klient przez długi okres przedłużał zobowiązanie w Vivus. Na koniec spłacił pożyczkę zgodnie z umową w całości. Jego zdziwieniu nie było końca, gdy przyszedł do nas po poradę prawną w zupełnie innej sprawie, a dowiedział się, że łącznie do odzyskania od kilku firma ma kwotę przeszło 30.000 zł. Dziś prezentujemy sprawę z Vivus.

Pozwana: Vivus Finance
Do zwrotu: ok 10.000,00 zł
Zadanie: Pozew o zwrot opłat za przedłużenia chwilówki
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty

Pożyczka w Vivusie na mieszkanie

Nasz Klient potrzebował natychmiastowej pożyczki na wynajęcie mieszkania. Niestety nie posiadał pieniędzy, aby od ręki zapłacić za pierwszy miesiąc oraz wpłacić kaucję za mieszkanie. Wiedział, że jeśli nie poszuka natychmiastowego rozwiązania, na pewno mieszkanie mu przepadnie! Wziął więc pożyczkę. Pieniądze, które pożyczył oddał w całości, zgodnie z umową. Jeden szkopuł w tym, że przez wiele miesięcy przedłużał spłatę. W ten sposób wpłacił do Vivusa blisko 10.000,00 zł.

Kancelaria oddłużeniowa

Każdego dnia otrzymujemy masę zapytań o najróżniejsze sprawy związane z zadłużeniem. Czasem są to pytania o negocjacje z wierzycielami, innym razem o obronę przed nakazami. W tej chwili prowadzimy kilka tysięcy spraw, z których zdecydowana większość zakończy się korzystnie dla naszych Klientów. Negocjacje, obrona procesowa, czy upadłość konsumencka to tylko niewielka część naszej specjalizacji. Podobnie jak w tej sprawie często pozywamy wierzycieli o zwroty nienależnych opłat jak to było w tym przypadku.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Lub napisz:pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy również nasze konto na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy