Sąd nakazał by Cashsport zwrócił naszej Klientce ponad 2 000 zł!

Cashsport to dość młoda firma udzielająca pożyczek. Nasza Klienta zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w odzyskaniu nadpłaty. Sprawę oczywiście wygraliśmy. Sąd nakazał zwrot ponad 2000 zł na rachunek Pani Sylwii!

Wierzyciel: Cashsport
Wysokość długu: 2169,11 zł
Zadanie: Odzyskanie nadpłaty
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

Darmowa konsultacja prawna

Po ustaleniu terminu spotkania do naszej Kancelarii trafiła pani Sylwia. Do całej rozmowy kobieta była rzetelnie przygotowana.

„Odnalazłam Państwa stronę, na której przeczytałam podobną sprawę do mojej. Pojawiło się światełko w tunelu, że jesteście w stanie dojść do tego, dlaczego moja spłata zadłużenia była taka duża. Niestety nie znam się na prawie i może słusznie naliczono mi takie kwoty. Czytałam o różnych ukrytych kosztach i mam przeczucie, że jesteście w stanie pomóc. Jeśli okaże się, że wszystko potoczyło się zgodnie z umową, to będę przynajmniej mieć pewność, że słusznie im zapłaciłam” – mówiła pani Sylwia.

Analiza wszystkich dokumentów związanych z pożyczką

W przypadku opisanej tutaj historii bardzo szybko wykryliśmy nadpłatę na rachunku naszej Klientki. Nadprogramowo naliczono naszej Klientce ponad 2000 zł. Kobieta po przeczytaniu kilku artykułów zdecydowała się z nami skontaktować.

Nakaz zapłaty

Bardzo dobrze, że pani Sylwia jednak nie straciła czujności i wolała upewnić się u specjalistów. Wykazaliśmy, że rzeczywiście nasza Klientka nadpłaciła pożyczkę i postanowiliśmy odzyskać należne pani Sylwii pieniądze.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasze konto na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy