• Home
  • Chwilówki
  • Sąd nakazał by Cashsport zwrócił naszej Klientce ponad 2 000 zł!

Sąd nakazał by Cashsport zwrócił naszej Klientce ponad 2 000 zł!

Cashsport to dość młoda firma udzielająca pożyczek. Nasza Klienta zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w odzyskaniu nadpłaty. Sprawę oczywiście wygraliśmy. Sąd nakazał zwrot ponad 2000 zł na rachunek Pani Sylwii!

Wierzyciel: Cashsport
Wysokość długu: 2169,11 zł
Zadanie: Odzyskanie nadpłaty
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

Darmowa konsultacja prawna

Po ustaleniu terminu spotkania do naszej Kancelarii trafiła pani Sylwia. Do całej rozmowy kobieta była rzetelnie przygotowana.

„Odnalazłam Państwa stronę, na której przeczytałam podobną sprawę do mojej. Pojawiło się światełko w tunelu, że jesteście w stanie dojść do tego, dlaczego moja spłata zadłużenia była taka duża. Niestety nie znam się na prawie i może słusznie naliczono mi takie kwoty. Czytałam o różnych ukrytych kosztach i mam przeczucie, że jesteście w stanie pomóc. Jeśli okaże się, że wszystko potoczyło się zgodnie z umową, to będę przynajmniej mieć pewność, że słusznie im zapłaciłam” – mówiła pani Sylwia.

Analiza wszystkich dokumentów związanych z pożyczką

W przypadku opisanej tutaj historii bardzo szybko wykryliśmy nadpłatę na rachunku naszej Klientki. Nadprogramowo naliczono naszej Klientce ponad 2000 zł. Kobieta po przeczytaniu kilku artykułów zdecydowała się z nami skontaktować.

Nakaz zapłaty

Bardzo dobrze, że pani Sylwia jednak nie straciła czujności i wolała upewnić się u specjalistów. Wykazaliśmy, że rzeczywiście nasza Klientka nadpłaciła pożyczkę i postanowiliśmy odzyskać należne pani Sylwii pieniądze.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasze konto na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: