Lindorff S.A. po naszym sprzeciwie cofnął pozew

Lindorff S.A. przejął dług od wierzyciela pierwotnego. Nie pomogły prośby, próby wyjaśnienia sprawy… Ten dług nie istniał. Został dawno temu spłacony. Gdy sprawa trafiła do sądu podnieśliśmy celne zarzuty po których Lindorff S.A. zdecydował się cofnąć pozew.

Wierzyciel: Lindorff S.A.
Wysokość długu: 8817,80zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone po cofnięciu pozwu

Darmowa konsultacja prawna jako początek oddłużania

Odezwała się do nas Pani Wiktoria. Kobieta opowiedziała nam, że jakiś czas temu wzięła pożyczkę w jednej firmie, a po kilku miesiącach otrzymała telefon z firmy Lindorff, która przejęła dług. Tylko pozostawała jedna zagwoztka – dlaczego miałaby spłacić dług, który przecież już został spłacony w całości? To co, wystarczy przejąć zobowiązanie i można na nowo wzywać do zapłaty i dochodzić długu w sądzie? A co z wpłatami na wiele tysięcy złotych?

Nie należy działać pod wpływem emocji

Pani Wiktoria była wściekła. Pierwsze co przyszło jej do głowy, to by osobiście pojechać do firmy i najzwyczajniej w świecie zrobić im awanturę. To nie był dobry pomysł. Na szczęście kobieta ochłonęła i postanowiła, że rozliczy się z nimi w podobny sposób – skoro straszyli ją sądem, to ona też zgłosi to w odpowiednie miejsce. Postanowiła powierzyć nam swoją sprawę.

Nasza Kancelaria podchodzi do każdej sprawy z opanowaniem. Nie działamy pod wpływem emocji, przez co nie tracimy na obiektywizmie. Naszym zadaniem jest poprowadzić wszystko tak, by wybronić dłużnika z nieprawidłowo naliczonych opłat lub odsetek karnych.

Sprawa z powództwa Lindorf S.A.  

Podczas rozprawy w sądzie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Wykazaliśmy, że dług w ogóle nie istniał i całe zamieszania, a wcześniej windykacja była bezprawna. Jak widać wierzyciel wtórny też to wiedział, bo nie zdecydował się na dalszy proces i cofnął pozew.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również konto na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: