easyDEBT NSFIZ to fundusz, który skupuje długi. Z naszą pomocą możesz z nią wygrać!!

Fundusz easyDEBT NSFIZ dochodził roszczeń od naszego Klienta. W porę otrzymaliśmy list z prośbą o pomoc i dokumenty w tej sprawie. Dzięki temu szybko mogliśmy przystąpić do obrony naszego Klienta. Kolejny raz wygraliśmy z easyDEBT!

Wierzyciel: easyDEBT NSFIZ
Wysokość długu: 1484,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

„Nie moje długi, a płacić muszę”

„Szanowni Państwo, proszę o pomoc przy zadłużeniach mojej mamy. W skrócie opiszę sytuację, aby mogli Państwo udzielić mi informacji odnośnie możliwości wygrania tej sprawy. Jestem prawnym opiekunem mojej mamy, która jest ubezwłasnowolniona. Od pół roku przebywa w DPS, a ja zajmuję się teraz jej wszystkimi sprawami. Niestety muszę również zmagać się z jej zadłużeniami, o których nie miałam zielonego pojęcia. Okazało się, że moja chora matka zaciągnęła pełno chwilówek i kredytów. Potem robiła ich konsolidację i znów się zadłużała. Wydaje mi się, że jako osoba niespełna swojego rozumu ma szansę na udowodnienie swojej niepoczytalności, gdy je brała. Cała korespondencja mojej mamy przychodzi do mnie, ponieważ jestem jej opiekunem. Jej sprawy zdrowotne tak pochłaniają mój czas, że nie jestem już w stanie zająć się jej długami. Wciąż pod mój adres napływają pisma z nakazami zapłaty. Ostatnio odebrałam nakaz easyDEBT. Czy za chwilę może grozić matce komornik? Czy mogę przesłać Państwu dokumenty mojej mamy i zajmiecie się jej sprawami? Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo czas mnie nagli” – tak pisała w liście pani Ula

Pomagamy w sprawach, w których wydaje się, że nie ma już ratunku

Po odczytaniu maila od pani Uli, zaprosiliśmy ją do naszej Kancelarii. Niestety kobieta była tak zapracowana, że nie mogła pojawić się osobiście. Nic nie szkodzi, ponieważ kontakt telefoniczny lub mailowy w zupełności nam wystarczy. Jedyne co musieliśmy najpierw zrobić to podpisać dokumenty odnośnie współpracy. W związku z tym wysłaliśmy jej dokumenty do podpisania. Kiedy otrzymaliśmy je z powrotem, rozpoczęliśmy program oddłużeniowy jej mamy. Po przeanalizowaniu dokumentów zdrowotnych mogliśmy przejść do obrony. Złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór z powodem.

Kancelaria oddłużeniowa działa na całą Polskę!

Pomagamy w oddłużeniach ludziom z całego kraju. Nie musisz do nas przyjeżdżać, aby z nami współpracować. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami na jeden z wybranych sposób i udzielisz nam pełnomocnictwa. Długi to nasza specjalność, a ilość wygranych spraw jest na to najlepszym dowodem. Nie czekaj na kolejne nakazy zapłaty. Szkoda Twoich nerwów i zdrowia!

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: