Profi Credit kolejny raz przegrywa z nami w sądzie!

Profi Credit nalicza ogromne koszty udzielanych pożyczek. W tej sprawie było podobnie. Sąd nie miał wyboru i powództwo oddalił w całości. Odhaczamy kolejną wygraną!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4.172,55zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie otwieraj drzwi windykatorowi

Do naszej Kancelarii zadzwoniła przerażona kobieta. Telefonowała chwilę po tym jak do jej mieszkania wtargnął mężczyzna informując ją, że jest komornikiem wynajętym przez Profi Credit i jej obowiązkiem jest oddanie mu wszystkich rzeczy.

„Powiedział, że jedynym rozwiązaniem jest abym oddała wszystkie wartościowe rzeczy. Chciał zabrać mój telewizor, potem powiedział, że weźmie laptopa, bo jestem im winna pieniądze. Nie wiedziałam skąd pojawiło się moje zadłużenie i czy w ogóle komornik ma prawo zabierać moje rzeczy. Poprosiłam o dokumenty i legitymację. Wtedy się uspokoił i powiedział, że jeszcze do mnie przyjdzie, bo tak sprawy nie zostawi!” – relacjonowała pani Julia.

Ta sama metoda zastraszania

Profi Credit słynie ze swojego „nachalnego” procesu windykacji. Wiele metod, które są przez nich stosowane są po prostu niedozwolone! Niestety to działa. Strach to najgorsze co może nam towarzyszyć. Aby się go pozbyć (oraz często przy tym towarzyszącemu uczuciu wstydu), człowiek jest w stanie posunąć się do wszystkiego – oddać telefon komórkowy, zapłacić kilkaset złotych (bo akurat tyle miał w portfelu).

Absolutnie tego nie róbcie! Są to metody niezgodne z prawem, a Wy nie macie obowiązku wpuszczania nikogo do swojego mieszkania!! Takie sprawy rozwiązuje się w sądach!!

Kancelaria, która pomaga dłużnikom

W przypadku pani Julii okazało się, że rzekomym komornikiem był windykator. Rozmowa z nami uspokoiła panią Julię i dała jej nadzieję do wygrania sprawy.

Po przeanalizowaniu całej historii postanowiliśmy pomóc kobiecie. To okropne jak Profi Credit gnębi niektórych swoich Klientów. Gdy sprawa trafiła do sądu wdaliśmy się w spór! Sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo w całości.

Pamiętajcie – nie dajcie się zastraszyć i nie działajcie pod wpływem strachu!

 Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: