Alior Bank S.A. pozwał Pana Konrada na kwotę ponad 35 tysięcy złotych! Powództwo oddalone w całości

Alior Bank wypowiedział umowę naszemu Klientowi. Wielokrotne próby porozumienia stanęły na niczym. Sprawa trafiła do sądu. Podjęliśmy się obrony pana Konrada. Cały proces trwał zaledwie kilka miesięcy.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: 35.961,07 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kredyt w Alior Bank

Pan Konrad od kilku lat był klientem Alior Banku. Któregoś dnia jego sytuacja finansowa zmusiła go do wzięcia całkiem sporego kredytu. Bank, po sprawdzeniu wiarygodności i zdolności kredytowej udzielił pożyczki. Gdy sytuacja finansowa naszego Klienta uległa pogorszeniu przestał spłacać zobowiązanie. Oczywiście wielokrotnie próbował porozumieć się z pożyczkodawcą, ale bez skutku. Za każdym razem dostawał identyczne odpowiedzi na zasadzie „nie bo nie”. Jak się później okazało wpłaty dokonywane w niepełnej wysokości niczego nie zmieniły…

Wypowiedzenie umowy przez Alior Bank

Pan Konrad próbował znaleźć wyjście z tej sytuacji. Niestety nie wiedział jakie ma prawa i czy w ogóle może negocjować w swojej sprawie. Sprawa trafiła do sądu. Kwota, której domagała się instytucja była niebotyczna – prawie 36 000zł plus dalsze odsetki i oczywiście koszty procesu. Czy w ogóle można coś zrobić w takiej sytuacji, gdy tak potężny bank jakim jest Alior Bank wkracza na drogę prawną?

Kolega polecił panu Konradowi naszą Kancelarię. Powiedział mu o darmowej konsultacji prawnej. Zapewnił go, że podczas konsultacji na pewno nie musi za nic płacić. Pan Konrad wziął wszystkie dokumenty związane z kredytem, umowę, oraz pismo z nakazem zapłaty. Postanowił szukać u nas pomocy.

Kancelaria kontra Bank

Wdaliśmy się w spór i sprawę wygraliśmy. Jak widać na załączonym obrazku Bank nie zawsze ma rację i nie zawsze należy ślepo ufać nakazowi zapłaty.

Nawet jeśli pozywa Was Bank, zawsze jest szansa, aby wygrać sprawę!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy